Kaip žaidžiamas pokeris?

pokerisDomina virtualus pokeris? Galvojate pabandyti pažaisti šį žaidimą, tačiau nežinote taisyklių? Pirmiausia jums reikėtų žinoti, kad pokeris virtualioje erdvėje yra žaidžiamas naudojant kitokias strategijas nei žaidžiant gyvus turnyrus. Taip pat yra pastebima, kad internetu žaidžiant šį žaidimą yra dažniau patiriamos nesėkmės t.y. turint geresnes kortas galite pralaimėti iškritus likusioms ir tai dažniau nutinka būtent virtualioje erdvėje. Kas liečia šio azartinio žaidimo taisykles, tai jas išmokti nėra sudėtinga – kaip pasakoja http://pokerioguru.lt, šį žaidimą išmokti galite vos per kelias minutes – svarbiausia žinoti tik kortų kombinacijas, o toliau – naudoti tam tikras strategijas bei tobulinti savo įgūdžius.

Kaip jau minėjome, pirmiausia jums riekia išmokti visas pokerio kortų kombinacijas. Informacijos galite rasti minėtoje interneto svetainėje, o trumpai apibendrinant, turite žinoti, kad pagrindinis tikslas yra surinkti geriausią 5 kortų kombinaciją. Čia kalbame apie „Texas Holdem“ taisykles. Kiekvienas žaidėjas, esantis žaidime, gauna po dvi kortas. Toliau eina pirmasis statymų etapas. Statymai yra pradedami pagal laikrodžio rodyklę – per kiekvieną padalinimą, statymus pradeda vis kitas žaidėjas, einantis eilės tvarka pagal laikrodžio rodyklę. Tiesa, turite žinoti, kad šio žaidimo metu yra ir du privalomieji statymai – „big blind“ ir „small blind“. Pradeda tas žaidėjas, kuris eina po mažojo statymo, o jo veiksmų variantai gali būti šie: atsakyti, kelti arba nusimesti.

Atsakyti (Call) – tai pasirinkimas, kai žaidėjas nori dalyvauti dalinime ir įsiperka į žaidimą mokėdamas tokią pačią, bet nedidesnę ir nemažesnę sumą nei žaidėjas esantis „big blind“ pozicijoje.

Kelti (Raise) – šis pasirinkimas reiškia, kad jūs keliate statymus ir keliate nemažesne suma nei „big blind“. Trupai tariant, jūsų galimi variantai yra kelti minimaliai – dvigubai didesnę sumą nei yra „big blind“, tačiau galite sustumti ir visus savo turimus žetonus, jeigu tai yra beribio pokerio turnyras.

Nusimesti (fold) – šis pasirinkimas yra naudojamas tada kai sekančiame padalinime žaisti nenorite – iš karto galvojate, kad jūsų kortos yra per prastos žaisti toliau.

Apėjus visą ratą, „big blind“ pozicijoje esantis žaidėjas gali pasirinkti variantą kelti arba tikrinti (check), o tikrinimo galimybė atsiranda tada, jeigu prieš tai niekas statymų nekėlė. Taip pat sprendimas lieka „small blind“ pozicijoje esančiam žaidėjui – jis turi atsakyti per pus mažesne suma nei didysis statymas, jog „big blind“ ir „small blind“ pozicijos būtų vienodos pagal žetonus. Žinoma, yra galimybė ir nusimesti kortas. Jeigu visi žaidėjai sustūmė vienodas statymų sumas – iškrenta pirmosios trys kortos ir vėl viskas kartojasi – pradeda „big blind“ pozicijoje esantis žaidėjas ir baigia prieš jį esantis žmogus. Kai žaidėjai sustumia vienodas žetonų krūveles, iškrenta viena korta ir vėl prasideda statymai, po jų – iškrenta paskutinė. Galiausiai, ant stalo yra penkios atviros kortos, tad iš jūsų turimų 2 ir 5 esančių ant stalo turite sudaryti geriausią kombinaciją ir užbaigti šį raundą statymais arba tikrinimais ir tada atverčiate kortas. Jeigu norite plačiau pasidomėti apie pokerio kortų kombinacijas bei kitą aktualią informaciją, tai siūlytume apsilankyti minėtoje svetainėje.