Paskolos dirbantiems užsienyje išduodamos tam tikromis aplinkybėmis

paskolos dirbantiems uzsienyjeGyvenantiems svetur dabar jau nebėra tokių palankių skolinimosi galimybių Lietuvoje kaip anksčiau. Paskolos dirbantiems užsienyje dažniausiai nėra išduodamos ir tai lemia keletas priežasčių. Viena pagrindinių laikoma būtent gyvenamosios vietos deklaracija. Išvykę iš Lietuvos pateikia specialias išvykimo deklaracijas ir tai reiškia, kad tokie asmenys jau nebėra laikomi nuolatiniais Lietuvos gyventojais. Būtent nuolatiniai Lietuvos gyventojai ir gauna paskolas lengviau. Vis dėlto, kai kurios bendrovės pabrėžia, kad jos turi ir padalinius kitose šalyse, tad norintiems skolintis internetu gali ir pavykti gauti finansavimą iš lietuviško kapitalo kredito įstaigų. Paprasčiausiai, paskolos dirbantiems užsienyje dažniausiai visur išduodamos skirtinga tvarka.

Paskolos dirbantiems užsienyje gali būti siūlomos ir mažesnėmis palūkanomis.

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad kai kurios kredito įstaigos nurodo, jog jos skolina pinigus ir nenuolatiniams Lietuvos gyventojams, o svarbiausia tai, kad tokiems asmenims paskolos neretai siūlomos ir geresnėmis sąlygomis. Taip yra dėl to, kad  užsienyje dirbantys asmenys dažniausiai gauna žymiai didesnes mėnesio tvarias pajamas nei eilinis lietuvis. Be to, nes visi išvykę į užsienį dirbti pateikia išvykimą iš mūsų šalies. Tai lemia ir paprastesnį paskolos gavimą tokiems asmenims.

Pabrėžtina, kad paskolos dirbantiems užsienyje išduodamos lengviau, tačiau negrąžintos skolos išieškomos net ir už Lietuvos ribų. Europos sąjungos direktyvoje jau yra numatyta galimybė išieškoti skolas iš ES priklausančių šalių gyventojų. Tai reiškia, kad jeigu pasiskolinote iš kažkokios kreditų bendrovės Lietuvoje, tai išvykimas į kitą ES šalį jūsų neišgelbės nuo skolų išieškojimo.

Visos paskolos dirbantiems užsienyje išduodamos tik po kreditingumo patikrinimo.

Kalbėdami apie geresnes skolinimosi sąlygas dirbantiems užsienyje, turime galvoje, kad nereikėtų tikėtis kažkokių išimčių. Paskolos Lietuvoje išduodamos visiems vienodai – tik po kreditingumo įvertinimo procedūros. Jeigu jūs skolinsitės turėdami darbą užsienyje, tai jums gali netgi kilti problemų dėl pajamų įrodymo, nes SODRA vargu ar registruoja tokią informaciją. Užsienio darbdaviai nėra įpareigoti teikti informaciją mūsų šalies valstybinėms institucijoms, todėl jums teks papildomai sugaišti laiko kol įrodysite, jog iš tiesų gaunate tokias pajamas, kurias nurodote paraiškoje.