Prabangiausi 2016 m. automobiliai

Automobiliai

Ką tik pasitikom raudona spalva nudažytus 2017 – uosius. Praėję metai automobilių gamintojams buvo ypač įtempti. Šį sektorių nekartą purtė skandalai. Todėl pagaliau galima atsipūsti ir apibendrinti rezultataus.

Metų visureigis

Audi Q7 gamintojai turėjo gerokai padirbėti kol į gatves išriedėjo prabangus automobilis su visu sąrašu naujovių: tauresni varikliai, modernios elektroninės sistemos, daugiau pramogų ir patogiam vairavimui skirtos funkcijos.

Šis automobilis pasirodė su pasikeitusiu išorės dizainu, lyginant su pirmtakais, mažesniais kėbulo matmenimis ir lengvesnis nei bet kada anksčiau (apie 325 kg.).

Lietuvoje šios kategorijos prabangių automobiliu nuoma neteikiama.

Metų automobilis

Komercinių automobilių rinką bemaž labiausiai kėlė BMW septintos serijos sedanas. Šis gražuoliukas karūną gavo už automobilio kėbulo inovacijas. Kėbulas pagamintas iš plieno, aliuminio ir anglies pluošto medžiagų derinio. Ši kombinacija leidžia padidinti atsparumą galimoms deformacijoms, dar labiau sumažinti automobilio svorį ir padidinti našumą. Sedanas pasižymi itin aukštu komforto lygiu, bei geromis dinaminėmis ypatybėmis.

Trūkumas būtų tik tai, kad šių prabangių automobilių nuoma Lietuvoje nėra teikiama kaip paslauga.

Verslo klasės automobilis

Volvo XC90 yra prabangus ir tuo beveik viskas pasakyta apie šį žaisliuką. Jame yra viskas ir dar daugiau negu, kad reikia komfortui, saugumui. Labai džiugu, kad gamintojai apgalvojo viską iki smulkiausių detalių, nes susimokėjus daugiau nei 60 tūkst. dolerių, greičiausiai, jame teks praleisti daug laiko. Įdomu tai, kad automobilis dažniausiai parduodamas su prabangiausia komplektacija.

Metų prabangiausias automobilis

„Bentley Mulsanne Speed“ neturi lygių. „Bentley” klasika metai iš metų skina apdovanojimus už prabangą ir nepriekaištingas automobilio dinamines savybes. Kuomet visi konkuruoja dėl mažiausio svorio, „Bently” savo vairuotojui garantuoją jėgą ir galią. Automobilis kainuoja daugiau nei 300 tūkst. Eur. ir jis vertas kiekvieno už jį pakloto cento.

Prabangių automobilių nuoma

Norėdami pajusti prabangos suteikiamą komfortą neturite lysti į skolas. „Bentley” prabangių automobilių nuoma yra puikus pasirinkimas ieškantiems patogios ir išskirtinės kelionės galimybių, bei nepamirštamų potyrių.

Tikvip.lt komanda siūlo patikimą ir komfortišką kelionę prabangiu automobiliu „Bentley”.