Vyrų aksesuarai

Nors nemaža dalis vyrų teigia neskiriantys pernelyg daug dėmesio savo išvaizdai, taip pat tvirtindami, kad tai daryti nėra vyriška, vis dėlto tikroji situacija yra šiek tiek kitokia. Atliktų apklausų duomenimis matyti, kad nemaža dalis vyrų pakankamai nemažai laiko praleidžia galvodami, ką apsirengti, kokius aksesuarus pasirinkti ir kaip patobulinti savo išvaizdą. O tai tik dar kartą įrodo, kad savo grožiu ir išvaizda rūpinasi ne tik dailiosios lyties atstovės. Taigi, šį kartą aptarsime aksesuarus, kuriuos renkasi nemaža dalis vyrų.

  • Visų pirma, pagrindiniu ir populiariausiu aksesuaru galima įvardinti odines pinigines. Piniginę turi bene kiekvienas vyras, nepaisant to, kad šiandien nemaža dalis žmonių naudojasi banko kortelėmis ir yra pamiršę apie grynuosius pinigus. Žinoma, labai svarbu, kad odinė piniginė būtų kokybiška, patvari ir atitiktų vyro aprangos stilių. Be to, aktualu ir tai, koks gamintojas ją pagamino. Pavyzdžiui, jei rinksitės Pierre Cardin pinigines, galėsite būti tikri dėl patvarumo, šiuolaikiško dizaino ir tinkamo skonio pojūčio.
  • Pierre Cardin piniginesNedidelė tašė/rankinė per petį – tai dar vienas aksesuaras, kurį pamėgę daugelis vyrų. Be abejo, šiuo atveju pasirinkimas yra labai įvairus, todėl vos vieno ar kelių tinkamiausių variantų įvardinti galimybės nėra. Viskas priklauso nuo vyro pasirinkto stiliaus ir lūkesčių. Jei aprangos stilius yra pakankamai formalus, tuomet rankinė būna mažesnė ir kuklesnė. Tuo tarpu, jei tai laisvas stilius – tašė gali būti ir didesnių išmatavimų.
  • Diržas – nemaža dalis vyrų tiesiog pamiršta, kad tai yra vienas iš pagrindinių aksesuarų. Taip yra todėl, kad diržas yra tiesiog įprastas ir daugeliui neatsiejamas daiktas. Galbūt esate girdėję sakant, kad jei vyras su kelnėmis, bet be diržo – tai yra tas pats, kas būti su diržu, bet be kelnių. Tai labai šmaikštus, tačiau tiesus teiginys. Jei nedėvite diržo, vargu ar jūsų aprangos stilius yra išbaigtas. Tokiu atveju daugelis pastebėtų, kad kažko trūksta.
  • Laikrodis – tai aksesuaras, kuris daugeliui vyrų yra tiesiog būtinas, todėl jei ir jūs mėgstate dėvėti laikrodį, pasistenkite pasirinkti kokybišką, elegantišką ir derantį prie jūsų aprangos stiliaus.