Airbus lėktuvai – vieni saugiausių kelionėms

airbusĮprasta, kad šiais laikai į tolimus kraštus keliaujama lėktuvais, nes tai ko gero vienas geriausių būdų tiek sumažinti kelionės laiko sąnaudas bei pasiekti norimą vietą už kuo mažesnę sumą. Bene populiariausias lėktuvų gamintojas Airbus šiuo metu siūlo tiek komerciniams skrydžiams pritaikytus lainerius, tiek ir privačioms kelionėms skirtus sraigtasparnius. Tiesa, ši bendrovė jau spėjo pasižymėti ir karinių orlaivių gamyboje, kuomet pagamino pirmąjį savo karybai pritaikyta krovininį lėktuvą. Su šios bendrovės pagamintais lėktuvais galite saugiai pasiekti bet kokį pasaulio kraštą, tačiau turėkite galvoje, kad ne visos skrydžių bendrovės naudoja šio gamintojo lėktuvus. Daugelis oro linijų turi įvairių gamintojų komercinius lėktuvus, todėl norintiems keliauti saugiai, neprošal būtų pasidomėti ir pačiomis skrydžių bendrovėmis.

Kas liečia skrydžius į kitus kraštus, tai jau ko gero pastebėjote užuominą – pigiausiai į kitą šalį nuskristi galite naudodamiesi pigių skrydžių oro linijų paslaugomis. Airbus bendrovė pasižymi tuo, kad jos skrydžių bendrovėms lėktuvus siūlo ganėtinai patraukliomis kainomis,  tai reiškia, kad dėl to klientai gali gauti dar pigesnes keliones. Juk visuomet skrydžių bendrovės bilietų kainas nustato pagal savo kaštus. Jeigu jos turi kokybišką ir pigų transportą, tai logiška, kad ir skrydžių kainos neturėtų būti didelės. Tiesa, skrydžių kainos priklauso ir nuo kitų faktorių, o juos siūloma apžvelgti žemiau.

Jeigu norite skristi prabangiai, tai būkite pasiruošę už tą prabangą ir susimokėti. Matote,  pigių skrydžių oro linijos mažas kainas už bilietus nustato tai atvejais, kuomet klientai užsisako ekonominės klasės bilietus. Tai yra tradicinės skrydžių vietos, kurias naudoja daugelis klientų. Ekonominė klasė pasižymi tuo, kad bilietai yra be galo pigūs, tačiau jie nesuteikia jokių privilegijų lėktuve. Štai verslo klasės skrydžiai yra visai kitokie ir labiausiai juos reikia išskirti dėl kainos. Kaina yra žymiai didesnė nei ekonominės klasės, tačiau jūs gautumėte privačią kabiną, kurioje galėtumėte ramiai laukti skrydžio pabaigos. Taip pat verslo klasės vietose jūs gaunate maitinimą, gėrimus ir visus reikalingus patogumus. Nusileidus lėktuvui jūs turite teisę pirmi išlipti iš jo.

Bendrovė Airbus šiuo metu gamina ne tik komerciniams ekonominiams skrydžiams pritaikytus orlaivius – ji siūlo ir privačius lėktuvus. Kalbant apie prabangias keliones lėktuvu, pažymima, kad bendrovė Airbus oro linijoms gamina ir privačius lėktuvus, kuriuos nuomotis gali turtingieji. Esminis skirtumas keliaujant tokiais privačiai lėktuvais – jūs jame būnate vieni. Vietos yra daug patogesnės, jus aptarnauja ne vienas skrydžių palydovas. Tiesa, lietuviai tokių lėktuvų nesinuomoja – tai per daug brangu net ir norint nuvykti ir šalia esančią kaimyninę šalį.

Tiesiog turėtumėte žinoti, kad ieškantys saugumo, turėtų rinktis tas oro linijas, kurios naudoja Airbus bendrovės gamintus lėktuvus, nes su jais skristi yra saugiausia.