Akmens masės vonių privalumai ir trūkumai

Akmens masės vonia – tai grožio ir elegancijos dalykas. Ji ilgai tarnauja, lengvai nenusidėvi ir gražiai atrodo. Štai kodėl namų savininkai taip rūpinasi savo vonios kambariu. Jiems labai svarbu prieš renkantis apsvarstyti visus privalumus ir trūkumus, taip pat tai, koks modelis jiems labiausiai tiktų.

Nors dirbtiniai akmenys yra daug kartų pigesni už natūralų akmenį, šis mineralas laikomas „prabangos” preke. Net ir nedideliais kiekiais tokia santechnika yra labai populiari tarp namų savininkų. Šiame straipsnyje apžvelgiami įvairūs akmeninių vonių tipai, formos ir gamybos būdai.

Akmens masės santechnikos gaminiai yra ilgaamžiai, higieniški ir patvarūs. Jos gerai veikia. Jų neįprastas dizainas padės jūsų erdvei atrodyti rafinuočiau ir stilingiau. Įvertinti šių daiktų kainos beveik neįmanoma, nes viskas priklauso nuo dydžio, medžiagos kokybės ir dizaino. Toliau išvardytos kelios akmens rūšys, iš kurių gaminami praustuvai:

  • Natūralus akmuo. Ši medžiaga naudojama nedideliam skaičiui dizainų. Žmonių, norinčių išleisti tiek pinigų santechnikai, yra labai nedaug. Dėl tų pačių priežasčių trūksta ir formų bei modelių. Viena iš dažniausiai naudojamų medžiagų praustuvams gaminti yra marmuras. Jis patvarus ir labai gražus. Tačiau šis mineralas yra neįtikėtinai sunkus. Marmurinę vonią leidžiama įrengti tik ant betoninio paviršiaus. Deja, aukšta kaina ne visada yra kokybės garantija. Paslėptus defektus, atsiradusius dėl gamybos technologijos pažeidimų, galima pastebėti tik naudojant vonią;
  • Dirbtinis. Didžiausias šio akmens privalumas yra tas, kad jo išvaizda imituoja natūralų akmenį. Gamybos procesą ištobulino inžinieriai. Natūralius mineralus galima palyginti pagal spalvą, tekstūrą ir patrauklumą. Tik mažesnė kaina atskleidžia tikrąją medžiagos kilmę. Dirbtinio akmens praustuvai gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant malachito arba kvarco trupinius, dervą, specializuotą katalizę ir komponentus, kurie sujungia visą struktūrą. Pagaminto akmens praustuvų trukmė ir kokybė prilygsta iš natūralaus akmens pagamintiems praustuvams. Kita vertus, tokių santechnikos gaminių gamyba yra brangi dėl didelės vartotojų paklausos.

Atkreipkite dėmesį! Net dirbtinis akmuo yra brangus, todėl namų ir butų savininkai dažnai nesiryžta į jį investuoti. Tačiau specialistai užtikrina, kad ši investicija greitai atsipirks. Akmeninės vonios, kaip ir visų kitų tipų vonios, yra kur kas ilgaamžiškesnės nei jų akrilo ar ketaus analogai.
Akmens masės vonias galite įsigyti adresu https://www.murestadeco.lt/vonios-akrilines-plienines-ketines/akmens-mases.html.