Apgamų šalinimas

apgamu salinimasLietuvoje apgamų šalinimas atliekamas su specialiais lazeriais, kuriuos naudoja privačios klinikos. Šios gydymo įstaigos turi kvalifikuotus gydytojus, kurie visas procedūras bei operacijas atlieka kruopščiai. Štai kodėl reikėtų vengti liaudies patarimų, tuo labiau – reikia vengti neaiškių asmenų pasiūlymų. Apgamų šalinimo procedūrų negali atlikti paprasti asmenys, kurie neturi kvalifikacijos bei licencijos. Daug žmonių yra klaidinami dėl šios procedūros pasinaudojimo – kai kurie tiesiog siūlosi šią procedūrą atlikti kelis kartus pigiau, nors realiai, jų paslaugos yra net nelegalios, o dar dažniau – neveiksmingos. Jeigu kažkurioje vietoje turite apgamą, kurio norėtumėte atsikratyti, tai jums reikia kreiptis į patikimą gydytoją – dermatologą. Tuo labiau, kad čia būtina ir apžiūra – pati procedūra iškart nėra pradedama.

Klinikose dirbantys specialistai jokiu būdu iškart neatliks procedūros t.y. jeigu jūs ateisite dėl apgamų šalinimo, tai pirmiau gydytojas privalės jus apžiūrėti. Jam bus būtina įsitikinti, kad apgamas nėra piktybinis. Kai kurie apgamai tiesiog yra kažkokių ligų padariniai. Pavyzdžiui, vieni apgamai signalizuoja, jog žmogus serga odos vėžiu. Būtent dėl šios priežasties ir reikalinga apžiūra. Jeigu paaiškės, kad toks odos darinys yra dėl ligos, tada klinikoje dirbantis gydytojas – dermatologas rekomenduos apsilankyti pas bendros praktikos gydytoją.

Apgamų šalinimas atliekamas tik su specialia įranga, kuri neretai naudojama ir kitų odos darinių šalinimui. Pavyzdžiui, lazerinės technologijos gali būti naudojamos ir tais atvejais, kuomet pacientams šalinamos karpos, naikinami randai ar strijos. Geriausia būtų kreiptis į šiuos specialistus, o ne neaiškius paslaugų teikėjus. Tai yra medicininės procedūros, kurioms atlikti reikia turėti ir licenciją. Šios grožio klinikos turi visus reikalingus leidimus, tuo labiau, kad visi dirbantys specialistai taip pat yra kvalifikuoti ir galintys versti tokiomis veiklomis teisėtai.

Jokiu būdu nereikėtų pasikliauti liaudies patarimais, nes gydytojai perspėja, kad patiems bandant šalinti apgamus, gali būti įvairių komplikacijų, pavyzdžiui – kraujo užkrėtimas. Jeigu turite kažkokį apgamą, tai pirmiausia jums reikia apsilankyti pas gydytoją – dermatologą, o tada jau jis patars ką daryti toliau – pasinaudoti šalinimo procedūra ar kreiptis į kitus gydytojus.