Ar apsimoka pirkti naujos statybos butus Vilniuje?

Jauni žmonės baigę mokslus ieškosi įsigyti nuosavus namus. Norint įsigyti pirmąjį butą Vilniuje, gali tekti ilgai laukti. Perkant būstą labai svarbu pasirinkti tinkamą, nes šiuo atveju butai nėra nuomojami, o perkami, todėl svarbu pasirinkti butą, kurio nenorėsite parduoti daug metų. Renkantis butą Vilniuje, svarbiausia atsižvelgti į vietą. Vilnius yra didelis miestas, todėl jei jūsų darbas yra kitoje miesto pusėje, dėl intensyvaus eismo darbo valandomis gali tekti važiuoti iki valandos. Jei jūsų pasirinkta transporto priemonė nėra automobilis, tuomet turėtumėte atkreipti dėmesį į autobusų sustojimus. Svarbu, kad stotis būtų arti namų, kuriame bus jūsų butas. Jei iki stotelės reikia eiti pusę kilometro, o prie jos važiuoja vos keli troleibusai, tai gal ir nėra pats geriausias variantas, jei neturite automobilio.

Kas svarbiausia, kai ruošiatės pirkti butą Vilniuje?

Perkant būstą svarbu atkreipti dėmesį, ar esamą būstą galima lengvai išsinuomoti ar parduoti, jei bus toks noras ateityje. Išsirinkus vietą, pats laikas pradėti galvoti, kokio buto norite. Iki šiol žmonės buvo linkę rinktis senesnės statybos namus, nes norėjo sutaupyti. Toks pasirinkimas gali būti ne pats geriausias, nes naujas būstas paprastai kainuoja ne daugiau nei senas. Nauji butai Vilniuje yra kokybiškesni, patvaresni ir patrauklesni. Naujos statybos butai Vilniuje yra labai geras pasirinkimas, dėl to reikėtų rinktis tik naujus namus.

Kokį biudžetą reikia turėti, jei norisi įsigyti būstą sostinėje?

Naujos statybos butai Vilniuje sulaukia daugiausiai dėmesio, tačiau nusipirkti butą Vilniaus centre gali būti labai brangu, todėl žmonės arba taupo pradiniam įnašui ilgalaikiam laikotarpiui, arba renkasi butą kitame rajone. Labiausiai pasiseka norintiems gyventi kaime ar kaimuose netoli Vilniaus. Taip yra todėl, kad butų kaina šiose vietose yra daug mažesnė nei Vilniuje. Paprastai už tokį butą mokate labai mažai, todėl net ir labai jauni žmonės gali jį nusipirkti, nes jam nereikia didelio pradinio įnašo. Atsitiktinai yra numatytos specialios sąlygos ir nereikia arba labai mažai pradinio įnašo. Tokias nuolaidas galima gauti perkant naujos statybos būstą. Kaina priklauso ne tik nuo vietos, bet ir nuo paties buto. Didesni butai kainuoja daugiau. Jei butas pilnai įrengtas, jis taip pat kainuos daugiau. Svarbu atkreipti dėmesį, ar reikalingas pilnai įrengtas būstas, ar ne. Taigi, išsirinkite geriausią variantą.