Baidarės Lietuvoje jau yra graibstomos!

baidaresJau ilgą laiką sunkiai dirbate ir svajojate apie atostogas ar tiesiog trumpą laisvalaikio praleidimą? Lietuvoje yra visos galimybės puikiai pailsėti ir tuo pačiu neišleisti daug pinigų. Ne, negalvokite, kad iškart siūlome užsirašyti į sanatoriją ar vykti į kažkokį tai kurortą –  smagias pramogas susiorganizuoti patiems yra mažiausia problema! Lietuva turi puikų kraštovaizdį, o labiausiai galime didžiuotis gausiais vandens telkiniais, todėl čia kalba sukasi apie poilsį su baidarėmis. Tai viena populiariausių vandens pramogų visais metų laikais.

Taip, net rudens ir žiemos metu šios pramogos vilioja įvairių įspūdžių norinčius patirti žmones. Vėsesniais metų laikais baidarėmis dažniausiai plaukioja ekstremalius pojūčius mėgstantys žmonės, nes tokiais laikais įvairios upės yra itin sraunios. Čia kalbame apie dabartį – dabartinės žiemos mažai kuo skiriasi nuo rudens laikotarpio, todėl šis pusmetis, galima sakyti, yra vienodas. Būtent tokiu laikotarpiu srauniausios upės pritraukia entuziastų dėmesį – tai yra puikus būdas ne tik atsipalaiduoti, bet ir patikrinti savo fizinę ištvermę. Vasaros bei pavasario laikais viskas apsisuka aukštyn kojomis – didžiausias susidomėjimas atsiranda tarp tų, kurie tiesiog ieško būdų smagiai praleisti laiką gamtos apsuptyje.

Baidarėmis šiltuoju metų sezonu plaukioti yra daug saugiau, todėl toks pramogavimas nėra akcentuojamas su pavojais. Na žinoma, nebent į plaukiojimus susiruošiate po lietingų dienų, kai vandens kiekiai upes padaro itin pavojingomis. Įprastai, šilti metų laikai yra daug įdomesni, nes upės būna ramios, todėl plaukiojant baidarėmis su vaikais, jiems pavojus negrės. Taip pat tokiu metu plaukiojimas bus sukeliantis puikių emocijų – medžiai žaliuoja, gamta atbunda, todėl pasigrožėti Lietuvišku gamtovaizdžiu tikrai galėsite be jokio vargo.

Tiesa, norėdami užsisakyti pasiplaukiojimą baidarėmis, turite viską organizuoti iš anksto, nes supraskite – ši pramoga šiltuoju sezonu yra tokia paklausi, kad dauguma baidares rezervuoja iš anksto. Jums gali būti sunku atrasti nuomotoją, kuris dar turės nenaudojamą plaukiojimo įrangą – baidarės, atėjus sezonui, visoje Lietuvoje yra graibstomos, tad siūlytume ir jums iš anksto pasiruošti šioms pramogoms ir viską daryti su išankstinėmis rezervacijomis dar prieš ilgą laikotarpį.