Dantų implantacija – kas tai?

dantu implantacijaPradėjote domėtis dantų atstatymo procedūromis ir svarstote kuris metodas būtų tinkamiausias jums? Dantų implantacija yra populiarus pasirinkimas tarp tų, kurie nori išvengti protezų nešiojimo. Šis dantų atstatymo metodas yra naudingas daug kuo, bet reikia išskirti ir procedūrų kainas. Jeigu norite sužinoti kas yra dantų implantacija – skaitykite žemiau pateiktą informaciją. Joje apibendrinama pagrindinė informacija.

Pirmiausia, svarbu paminėti, kad dantų implantaciją dažnai pasirenka žmonės, kurie netenka vieno ar kelių dantų. Nėra visiškai jokio skirtumo kiek dantų esate netekę. Visi jie gali būti atstatomi. Specialistai pirmiausia turės atlikti paprastą apžiūrą ir nustatyti ir implantacija bus galima atlikti. Trumpai tariant, dantų implantacija – procedūra, kurios metu sukuriami visiškai nauji dantys. Procedūros eiga paprasta – pacientui į žandikaulį, dantų vietoje, įsukami specialūs varžtai/sraigtai ir kai jie prigyja, paskui seka karūnėlių montavimas ant jų. Tokiu būdu sukuriamas visiškai naujas dantis, kuris priderintas prie sveikųjų. Baigus procedūrą, aplinkiniai neatskiras kurie dantys yra tikri, o kurie ne.

Verta žinoti, kad dantų implantacija kiekvienam pacientui kainuoja skirtingą kainą. Taip nutinka dėl elementarių priežasčių. Pavyzdžiui, logiška, kad už dantų implantaciją daugiau pinigų išleis tas pacientas, kuriam teks implantuoti daugiau nei vieną dantį. Mokama už kiekvieną implantą. Viena implantą sudaro būtent vienas sraigtas ir viena karūnėlė.

Pabrėžiama, kad dantų implantacija nėra atliekama per vieną dieną. Pirmiausia, į žandikaulio kaulą į įsukami minėtieji varžtai, o paskui viskas taip ir paliekama. Laukiama kol jie visiškai prigis. Tai reiškia, kad karūnėlės dedamos tik po kurio laiko. Jeigu jūsų netekti dantys yra labai matomoje vietoje ir sraigtai matosi akivaizdžiai, specialistai gali pasiūlyti laikinas karūnėles estetiniam vaizdui pagerinti. Tiesiog apie tai reikėtų pasidomėti iš anksto.

Kaip bebūtų, dantų implantacijos procedūrą reikėtų užsisakyti tik gerai žinomose klinikose, kur naudojamos naujausios technologijos ir medžiagos. Atminkite, kad ir implantų būna įvairių rūšių, nes juos gamina skirtingi gamintojai. Tad, gerai viskuo pasidomėkite, nes ši procedūra tikrai nebus labai pigi.

Šaltinis: odontologijosnamai.lt