Demisezoniniai ir zieminiai kombinezonai vaikams. Kaip išsirinkti?

Vaikiski zieminiai kombinezonai, jų klasifikacija

Pagal tipą:

  • Aprangos elementas iš medžiagos su pašiltinimu, susilankstantis į vokelį. Vokelis išsiskiria puikiomis apsauginėmis savybėmis, puikiai apsaugo mažylį nuo lietaus ir šalčio. Vienintelis trūkumas – vokelis gana greitai tampa pernelyg ankštu mažyliui, kadangi kūdikiai labai greitai auga.
  • Kombinezonas – „transformeris“. Idealus daiktas „išaugimui“, kadangi iš jaukaus maišo lengvai pavirsta į aprangos variantą su kelnytėmis, kurias galima pailginti 5-7 centimetrais (komplektą sudaro šilti batukai ir pirštinės).

Pagal sezoną:

  • Demisezoninis kombinezonas (pavasarinis kombinezonas arba rudeninis kombinezonas kudikiui). Rudeniniai kombinezonai kudikiams ar kombinezonai kudikiams pavasariui išsiskiria savo lengvumu ir patogumu. Rudeniniai kombinezonai vaikams puikiai saugos jūsų vaikutį nuo šalčio ir pirmosiomis žiemos dienomis, tačiau vėliau jis tampa beverčiu.
  • Žieminiai kombinezonai vaikams. Vaikiski kombinezonai ziemai garantuoja puikią šilumą ir atsparumą drėgmei.

Geriausi zieminiai kombinezonai vaikams. Kaip nesuklysti išsirenkant?

Jei norite įsigyti kombinezoną pavasariui arba rudeniui, visada pirkite didesnį ir atkreipkite dėmesį į po kombinezonu velkamų drabužių storį. Žinoma, ir pernelyg laisvas modelis  nėra gerai, kadangi naujagimis tokiame kombinezone tiesiog nuskęs. Paprastai vaikai gimsta maždaug 52 cm ūgio ir  per pirmuosius keletą mėnesių gerokai ūgteli. Taigi, šiltas kombinezonas kūdikiui tiks idealiai, jei įsigydami kombinezoną „užleiskite“ plius 10-14 papildomų centimetrų. Idealu, jei jums patikęs kombinezonas kudikiui  bus parodytas tėčiui ar giminaičiams, nes tada pagimdžius mažylį ir žinant tikslų jo ūgį, bus labai paprasta įsigyti patikusį pirkinį. Per penkias dienas, kurias jūs praleisite gimdymo namuose pašiltintas kombinezonas  pasieks jūsų namus, tebūnie tai laimingo tėčio ar giminaičių rūpestis.

Kaip aprengti naujagimį žiemą?

Kadangi naujagimių termoreguliaciniai procesai nėra tinkamai susiformavę, nereikėtų labai apmuturiuoti kūdikį, kad šis neperkaistų, taip jūs galite pakenkti mažylio imuninei ir nervų sistemai. Geriau pasirinkti gaminius, kuriuose nei karšta, nei šalta – tuomet kūdikis ramiai miegos sveiku miegu, o tai ypatingai svarbu, kad mažylis harmoningai vystytųsi. Būtent galvojant apie šias problemas ir yra kuriami silti kombinezonai kudikiams. Vaikiski kombinezonai rudeniui ar pavasariniai kombinezonai kudikiams gaminami atsižvelgiant į sezono orų ypatumus.

Vaikiskas zieminis kombinezonas suteiks galimybę drąsiai imti kūdikį ant rankų, guldyti  į vežimėlį, nešioti nešioklėje, vežtis automobilio kėdutėje – kombinezonas nesusiraito, nesukyla į viršų, jo nereikia nuolat tempti žemyn, kamšyti išsipešiojusius rūbus, be to, mažylis gali laisvai judinti rankas ir kojas. Svarbiausia – vaikiški žieminiai kombinezonai turi būti pasirenkami ne tik pagal išorinius faktorius, bet ir atkreipiant dėmesį į kai kuriuos konstruktyvius ypatumus.

Vaikiški kombinezonai žiemai. Kokią firmą pasirinkti?

Man labai patinka būtent kombinezonai kudikiams – at tai būtų kombinezonas kudikiui rudeniui ar kombinezonas kudikiui pavasariui – juos vilkėdami vaikai gali judėti, kad ir kiek mažylis pasilenktų ar susiriestų – jo nugara visada apsaugota nuo šalčio. Tačiau daugelis pasakys, kad, deja, lassie kombinezonas kaina dažniausiai kandžiojasi. Čia jauniems tėveliams į pagalbą atskuba išpardavimai. Taip vieną gražią rudens dieną ir aš aptikau skelbimą „lassie kombinezonai-akcija“ ir gavau nuolaidą tokiems nuostabiems gaminiams, kaip Lassie by Reima kombinezonai internetinėje parduotuvėje KIDY.eu. Džiaugsmas buvo beribis!

Lassie kombinezonai vaikams turi nusegamą kapišoną. Yra šviesą atspindintys elementai, kas ypač aktualu žiemos metu, juk sutemsta labai anksti, o ir rytai skendi tamsoje. Per nugarytę, kapišoną ir ant rankogalių lassie by reima kombinezonas turi vilnos įsiuvus mažylio komfortui sukurti.  Ant batukų – patogios gumelės. Iš patirties žinau, kad jos ilgai nelaiko, audinių parduotuvėje perku tokią gumelę ir prisiuvu. Išorinė medžiaga tiesiog super, joks vėjas neprapūs, kūdikiui nebaisūs nei lietus, nei sniegas! Atrodo kaip šarvas. Mano dukrytė nuolatos kažką įsikiša į kišenes – pirštines, visokias smulkmenas, tad mane pradžiugino, kad kombinezone net dvi kišenės ir dar su lipukais. Lassie kombinezonai numatyti temperatūros režimui iki  -30 laipsnių, jei juose yra vilnos paklotas (taip teigia gamintojas). Tokių šalčių dar nebuvo ir mes bandėme esant +4 temperatūrai užvilkti kombinezoną ant plonų marškinėlių paaukštintu kakliuku. Jau po pusvalandžio mažylės nugarytė buvo šlapia, realiai lassie kombinezonas numatytas vilkėti per šalčius. Tai va, laukiam šalčių. Įsigytas kombinezonas naujagimiui atnešė puikų rezultatą – patenkinta mama, o mažylei – šilta ir patogu!