Didelės privačios paskolos gali tikėtis ne visi

Didelės vertės privačios paskolos neturėtumėte ieškoti, jeigu kreditoriui negalėsite pasiūlyti nekilnojamo turto užstato – tai pabrėžia visi privatūs pinigų skolintojai. Mat šiuo metu galioja įstatymai, kurie paprastiems fiziniams asmenims leidžia užsiimti paskolų teikimu tik tokiu atveju, jeigu paskolos išdavimo metu sudaroma hipotekos sutartis. Tad, kiekvienas klientas, norintis privačios paskolos, turi pasiūlyti nekilnojamo turto užstatą. Dažniausiai paskolos dydis priklauso nuo įkeičiamo NT vertės. Kuo ta vertė didesnė, tuo didesnė paskolos sumos galima tikėtis. Ypač reikia pabrėžti, kad privačias paskolas išduoda ir komerciniai bankai, tačiau jie taiko kiek griežtesnius reikalavimus. Pavyzdžiui, kol dar nėra patvirtinti naujausi teisės aktų projektai, bankai visuomet atsižvelgia į įkeisto nekilnojamo turto vertę ir jeigu ateityje ta vertė krenta, tai klientui gali būti taikomos ir didesnės palūkanos arba didesnės kredito įmokos.

greitas kreditasPrivačias paskolas teikiantys bankai bei privatūs kreditoriai skolina tik fiksuotomis palūkanomis. Kintamosios palūkanos dažniausiai taikomos tik būsto paskoloms. Kas liečia komercinių bankų teikiamas privačias paskolas, tai čia svarbu paminėti, kad kartais jokie turto įkeitimo reikalavimai nėra taikomi.

Komerciniai bankai įprastai yra įrašyti į viešąjį vartojimo kredito teikėjų sąrašą. Jie gali teikti vartojimo paskolas tiek su užstatu, tiek ir be jo. Turto įkeitimas bankuose dažniausiai nereikalaujamas tuo atveju, jeigu klientas gauna itin dideles pajamas bei neturi didelių išlaidų. Turto įkeitimo atveju, gali būti užstatomas ne tik nekilnojamas turtas – galima įkeisti automobilį, vertybinius popierius, įmonių akcijas ir t.t. Privatūs kreditoriai turi reikalauti nekilnojamos turto, nes vartojimo paskolų jie teikti negali.

Ieškantiems didelės sumos pirmiausia reikėtų atsižvelgti į savo ekonominę padėtį. Jeigu pajamų suma yra ženkliai per maža būsimoms kreditų įmokoms mokėti, tai logiška, kad kredito teikėjas nenorės skolinti pinigų, o vartojimo kredito teikėjams netgi draudžiama tokiais atvejais išduoti paskolas.

Norintys gauti nemažą paskolos sumą tiesiog turi gauti stabilias pajamas, kurių tvarumas būtų akivaizdus. Taip pat tokie asmenys neturėtų būti daug įsipareigoję kitoms finansų įstaigoms ar kažkokiems paslaugų teikėjams, kuriems tenka mokėti mėnesines įmokas.