El. prekybos veiklą būtina pradėti apgalvotai

el. komercijaKetinate atidaryti internetinę parduotuvę, bet bijote, kad kažkas gali nepasisekti? Jeigu jūsų pasiruošimas veiklai bus racionalus ir apgalvotas, tuomet baimintis nėra tikslo. Dabar tokia veikla užsiimti yra labai lengva, tačiau aišku – ar viskas klostysis sėkmingai, lems jūsų pasiruošimas ir turimas žinių bagažas. Pradedantiems prekeiviams būtina suprasti, kad situacija elektroninėje erdvėje yra visai kitokia nei prekiaujant fizinėse vietose. Čia yra nemaža konkurencija, tad biurokratija ko gero bus mažiausia problema. Jums reikia sugalvoti kokiais būdais galėtumėte konkuruoti dėl mažiausių prekių kainų, o tai padaryti galima keliais atvejais.

Jeigu norite pirkėjams pasiūlyti mažiausias kainas, tuomet reikia viską kruopščiai paskaičiuoti. Tai liečia ir jūsų turimą biudžetą. Jeigu galite sau leisit pradžioje investuoti didesnę pinigų sumą, tuomet reikėtų pagalvoti apie didesnių prekių kiekių užsakymą iš tiekėjų. Matote, kuo didesni kiekiai perkami, tuo kainos krenta labiau. Jeigu pirksite mažus kiekius, tuomet tiekėjui mokėsite maksimalią kainą. Aišku, yra viena problema – didelius kiekius greitai parduoti nėra lengva, nes tam reikia papildomų lėšų reklamai. Tiesiog turėkite galvoje, kad dabar jūsų tikslas yra pasiūlyti pirkėjui kuo mažesnę kainą.

Taip pat reikia suprasti, kad į bendrą prekės kainą yra įskaičiuojamos visos jūsų išlaidos – pakavimo medžiagos bei pristatymas. Jeigu jūsų veikloje bus naudojami specialūs vokai, o ne dėžės, tuomet aišku – išlaidos nebus didelės. Tuos siuntų vokus galima įsigyti dar mažesnėmis kainomis, jeigu perkamas nemažas kiekis. Kas liečia pristatymą – jums teks nuspręsti kas už jį mokės – jūs ar pirkėjas. Yra daug el. parduotuvių, kurios reikalauja, jog pirkėjas susimokėtų už pristatymą, tačiau kitos siūlo nemokamo pristatymo galimybę. Būtinai paskaičiuokite kaip viską daryti naudingiausia būtų jums.

Na ir aišku – reikia nepamiršti, kad už kiekvieną parduotą prekę jums teks mokėti mokesčius valstybei. Skaičiuojant antkainį, būtinai apskaičiuokite kokią dalį gautų pajamų jums teks atiduoti mokesčių inspekcijai. Registruojant veiklą, tiesiog pasižiūrėkite kuri forma būtų ekonomiškai naudingesnė. Tokiu atveju, nebus būtina nustatyti didelių prekių antkainių. Tiesiog viskas remiasi į skaičiavimus ir tiek.