Elektroninės cigaretės – kuo jos panašios į kaljaną?

elektronines cigaretesNorite su elektroninės cigaretės pagalba sumažinti visas su rūkymu susijusias išlaidas? Naudodamiesi šiais prietaisais, jūs ne tik išvengsite didžiulių išlaidų, bet ir pagerinsite savo sveikatą. Taip, el. cigarečių pagrindinis privalumas yra tas, kad jos rūkantiems žmonėms daro mažesnę žalą organizmui. Specialaus skysčio garinimo technologija pasižymi tuo, kad įtraukiamuose garuose esanti kenksmingų medžiagų koncentracija yra daug mažesnė negu paprastuose tabako gaminiuose. Šios naujovės leidžia vartotojams net gi atprasti nuo tokių medžiagų kaip nikotinas – jo el. cigaretėse yra gerokai mažiau.

Žala organizmui yra padaroma bet kokiu atveju ir visai nesvarbu ar rūkote įprastas ar el. cigaretes, jos vis tiek turi žalingų veiksnių. Esmė tame, kad su el. cigaretėmis ta žala yra daroma lėčiau, nes tabako  gaminiai yra keletą kartų kenksmingesni, tuo labiau, kad jie turi ir kitų ne itin gerų medžiagų. Šių prietaisų dėka, visas rūkymo procesas yra supaprastinamas vartotojams naudinga linkme – tai tarsi rūkymas iš kaljano, tačiau įtraukimo refleksas yra kiek kitoks – kaip paprastos cigaretės. Šių cigarečių veikimo principas gana nesudėtingas – norint rūkyti el. cigaretę, tiesiog reikia ją įjungti – čia nėra jokio paruošimo, tabako pildymo ir kitų procedūrų kaip rūkant kaljaną. Kodėl lyginame šias cigaretes su kaljanu? – todėl, kad elektroninės cigaretės taip pat suteikia galimybę pasimėgauti įvairiais aromatais t.y. jums nėra būtina rūkyti standartinio skysčio išskiriamus garus, galite rinktis įvairių skonių e-skysčius.

Rūkant kaljaną, lieka nemažai susikaupusių dūmų patalpose, todėl jo uždarose patalpos rūkyti nėra rekomenduojama, jeigu jos retai vėdinamos – užsukę į svečius, gali jausti nemalonų rūkalų kvapą ir visai nesvarbu, kad tai būtų kažkokio skonio tabakas, jis vis tiek gali kenkti aplinkiniams, tuo labiau – vaikams. El. cigaretės nepalieka nei jokių dūmų, nei kvapo, nes čia viskas paremta vandens garų technologija. Tie garai išblėsta lygiai taip pat kaip tarkime, verdant vandenį virdulyje. Jūs tuos garus traukiate į plaučius, elektronines cigaretes galite rūkyti ir uždarose patalpose ir galiausiai vis tiek nejusite smarvės nei jūs, nei jūsų svečiai.