Įmones kartais naudingiau pirkti, o ne registruoti

parduodamu imoniu sarasasGalvojate kokiais būdais būtų galima sumažinti išlaidas pradedant naują verslą? Tai galima padaryti nuo pat pradžių, vos tik pradedama registruoti įmonę. Įmonių registravimas yra įprastas reiškinys pradedant savarankišką veiklą, tačiau neretais atvejais nepasinaudojama galimybėmis bent jau kažkiek sutaupyti pinigų. Juk juos būtų galima panaudoti kitur. Kalba eina būtent apie įmonių steigimo atvejus, kuomet asmenys patys jas steigia ir moka mokesčius nuo pat pradžių. Vien įstatinio kapitalo formavimas pareikalaus nemažai lėšų, o juk to galima išvengti kreipiantis į specialistus. Tad, kokiais klausimais labiausiai reikia domėtis kaip kalba pasisuka apie įmonių steigimą verslo pradžioje?

Pirmiausia, būtina žinoti, kad įmonės gali funkcionuoti ir be įstatinio kapitalo. Jis gali būti suformuojama apeinant tam tikrus teisės aktus. Aišku, patys vargu ar tai apeitumėte, tad tiesiog reikės kreiptis į tam tikras bendroves. Aiškiau kalbant, norint įteisinti veiklą, įmonę siūloma registruoti per tam tikras bendroves. Yra nemažai bendrovių, kurios užsiima būtent įmonių steigimu. Jos siūlo labai patrauklias kainas ir įvairiausius privalumus, kurie pradedančiajam verslininkui tikrai labai padeda.

Jeigu bus kreipiamasi į įmonių steigimo paslaugas siūlančias bendroves, turėkite galvoje, kad sutaupysite nemažai pinigų, nes tos bendrovės pasirūpins, kad jums nereikėtų formuoti įstatinio kapitalo. Žinoma, kai kurios bendrovės šios paslaugos nesiūlo, tad labai svarbu atidžiai skaityti kokias paslaugas užsakote.

Yra kelių tipų įmonių registravimo paslaugas siūlančios bendrovės. Vienos siūlo tik dokumentų tvarkymą ir nieko daugiau. Kitos – formuoja įstatinį kapitalą, suteikia registracijos adresą bei paruošia visus dokumentus taip, jog klientui nieko daug daryti nereikėtų. Trečios siūlo tas pačias paslaugas kaip prieš tai buvusios, tik jos papildomai užsiima įmonių supirkimu ir pardavimu. Jums reikėtų kreiptis į antrąjį arba trečiąjį variantą.

Siekiant išvengti išlaidų verslo įteisinimo metu, neprošal būtų pasidomėti įmonių pirkimo klausimais. Kartais jau egzistuojančios įmonės įsigijimas padeda ženkliai sumažinti išlaidas. Kartais tai pigesnis variantas nei registruojant bendrovę per tarpininkus. Jums tokiu atveju turėtų būti aktualus bendrovės pateikiamas parduodamų įmonių sąrašas. Jeigu randate patrauklų pavadinimą – pasidomėkite įsigijimo sąlygomis ir tiek.