Interjero dizainas: ar verta rinktis privatų specialistą?

interjero dizainasJaukus interjero dizainas priklauso nuo daug ko – nuo turimo biudžeto bei specialisto, kuris jį projektuoja. Dabar ne vienas žmogus, statydamasis namą ar įsirenginėjant butą, samdo profesionalų interjero dizainerį, jog šis sukurtų išskirtinį interjerą, kuriuo šeimininkai galėtų mėgautis nuolatos. Deja, Lietuvoje ne visi interjero dizaineriai turi didelę patirtį ir reikiamas žinias – profesionalai gali atlikti viską, bet dažniau pasitaiko situacijų, kuomet pasirinktas specialistas apsiima tik projektavimo darbais t.y. jis sukuria interjero dizainą, o toliau su jo įgyvendinimu palieka vargti pačius namų šeimininkus. Tam, kad šitokių situacijų būtų išvengta, siūloma internete domėtis pasirinktais specialistais.

Mūsų šalyje yra daug įmonių, kurios teikia interjero dizaino paslaugas, tačiau nereikėtų nurašyti ir laisvai samdomų specialistų. Pastarieji yra gerokai naudingesnis pasirinkimas finansiškai. Matote, didelėse įmonėse dirbantys dizaineriai neretai dalį pajamų turi atiduoti įmonei. Trumpai tariant, užsisakant paslaugas iš įmonės, pinigus turėsite mokėti tiek pačiai įmonei, tiek ir darbą atliekančiam specialistui. Na aišku – sąskaita bus viena, ir ją apmokėti turėsite tuomet, kai ją išrašys įmonė. Įmonė pasiims savo dalį, o kas liks – gaus paskirtas specialistas. Su laisvai samdomais dizaineriais viskas yra kiek kitaip.

Interjero dizainas gali būti kuriamas ir daug pigiau, jeigu yra pasirankamas privatus specialistas (laisvai samdomas). Galbūt Lietuvoje dar nėra įprasta stipriai pasitikėti savarankiškai dirbančiais asmenimis, tačiau jeigu jūs norite sutaupyti ir gaut kokybišką darbą, tada šiuos specialistus būtina rinktis be jokių dvejonių. Matote, jūs visą sumą mokėsite dizaineriui – jo dalies niekas nepasiima. Jis, aišku, pasiūlys mažesnį paslaugų įkainį, nes uždirbtais pinigais jam nereikės dalintis su jokiais darbdaviais – privatus specialistas yra pats sau viršininkas. Laisvai samdomi interjero dizaineriai nustato daug mažesnes kainas, o jų atliekamas darbas jokių būdu nėra prastesnis nei įmonių.

Kiekvienas interjero dizainą gali kurti su specialisto pagalba t.y. pats specialistas ko gero be jūsų visko atlikti negalės, nes pirmiau jam reikės išsiaiškinti jūsų norus, o taip pat jam turėsite pateikti ir minimalią informaciją kas įrenginėjamame būste gyvens. Būtinai pasidomėkite privačių dizainerių paslaugomis.