Iš kur gauti pinigų?

 

Įprasta, kad dauguma piliečių turi finansinių problemų, o į pagalba ne visada ateina artimi žmonės, tačiau kaip bebūtų, geriausia iš padėties yra suktis patiems – ieškoti būdų kaip reikalingų pinigų gauti kuo greičiau. Tam yra keletas variantų, tačiau ne visi jie galioja būtent visiems žmonėms. Pirmiausia, reikėtų susimąstyti apie taupumo galimybes – tai vienas iš paprastesnių būdų gauti pinigų. Jeigu domina galimybės gauti papildomų pinigų sumą, tai skaitykite žemiau patiekiamus patarimus, kurie galbūt jums pravers ateityje.

Nemaža dalis žmonių, adj.lt tegimu, ieškodami finansinės pagalbos, kreipiasi į kreditų bendroves, tačiau ar tai yra geras pasirinkimas? Šiuo atveju, kiekvienas turi žinoti – tik atsakingas skolinimasis gali duoti naudos. Turite žinoti, kad kreditų gavimas dažnai sukelia problemų – aukštos palūkanos priverčia klimpti į dar didesnę skolas, nes įprasta, kad tokiose situacijose didžiausia kliūtimi tampa būtent aukšta palūkanų norma, kuri lemia nemažas paskolos įmokas. Šis variantas turėtų būti aktualus tik tiem, kurie gauna pakankamai pajamų, kurios užtikrina lengvą kredito įmokų mokėjimą.

Kitas variantas – mokesciu grazinimas. Svarbu pabrėžti, kad po deklaracijos pateikimo, nemažai žmonių atgauta permokėtus mokesčius. Tai galioja tiek dirbusiems užsienyje, tiek dirbantiems Lietuvoje pagal darbo sutartį. Būtina pabrėžti, kad mokesčių gražinimo galimybė yra įmanoma tik pavasario gale t.y. po deklaracijos pateikimo, kurias pateikti reikia iki gegužės 1d. Žinoma, yra įvairiausių išimčių, todėl čia reikėtų pastebėti, kad tik profesionalus konsultantas galės jums šiuo klausimu padėti. Mokesčių gražinimas gali būti vienas iš variantų kaip gauti papildomų pajamų, tačiau reikia žinoti, kad tokia procedūra nėra įmanoma visiems žmonėms – kitiems galbūt ir nebus ką gražinti.

Vienas paprasčiausių ir jau minėtų patarimų – taupymas. Kiek pinigų per mėnesį išleidžiate pramogoms? Kiekvieną mėnesį galite tą sumą atsidėti ir susitaupyti. Būtina pabrėžti, kad taupumas nepasireiškia vien tik pramogų atsisakymu, nes yra ir kitų niuansų. Pavyzdžiui, jeigu namie turite nenaudojamų daiktų, tai kam juos laikote be reikalo? Juos pardavus galite gauti papildomų pajamų. Tas pats galioja ir su prabangesniais daiktais – jeigu turite gana didelį ir naują televizorių, tačiau finansinė bėda yra tokia didelė, kad turite išnaudoti visas galimybes, tai tokį televizorių galite tiesiog parduoti ir įsigyti paprastesnį, nes jeigu problema yra rimta, tai šiuo atveju, galite pakentėti ir su minimaliais buitiniais daiktais.