Ką daryti, jei norisi plokščio pilvuko?

Kiekvienas iš mūsų tikrai pasvajojame apie dailias kūno formas ir plokščią pilvuką, tačiau dažnai pritrūksta laiko ir valios reguliariai sportuoti ar visąlaik sveikai maitintis. Pilvo sieną yra gana sudėtinga koreguoti vien tik fizinio aktyvumo ir mitybos pagalba, nes pilvo tiesieji raumenys išsiskiria ir praranda savo elastingumą. Ypač po gimdymo, pastebima, jog pilvo apačioje kaupiasi riebalai ir atsiranda odos perteklius, kurį sunku užmaskuoti rūbais. Vyrams, rečiau pasitaiko ši problema, nes pas juos riebalai kaupiasi pilvo viduje. Tuomet rekomenduojama pirma numesti svorio, o tik po to operuotis.

plokscio pilvo

Taigi dėl jūsų pageidaujamo plokščio pilvo, teks pasiryžti abdomino plastikai, kuri padės gauti norimą rezultatą. Būtent operacijos metu, tiesieji pilvo raumenys yra sutraukiami, o riebalų ir odos perteklius pašalinamas chirurginiu būdu. Taip pakoreguojama juosmens sritis ir pašalinama probleminė oda, kuri dažnai būna sutrūkinėjusi nuo atsiradusių strijų.

Galima rinktis dviejų tipų pilvo plastikos operaciją: dalinę arba pilną. Taip pat papildomai atliekamas riebalų nusiurbimas, o jums pageidaujant, jie gali būti suleidžiami į kitas kūno vietas, kurias norite padailinti.

Pilvo sienos plastinė operacija, jeigu atliekama pilnai, tuomet trunka 3-5 valandas, tačiau jei renkatės tik dalinę operaciją, ji truks apie porą valandų.  Po operacijos, uždedamas specialus korsetas, kuris prilaiko pilvo raumenis ir riboja pilną išsitiesimą. Rekomenduojama jį nešioti iki poros mėnesių, taip pat ir mažiau fiziškai aktyviai judėti.

Žinoma po šios operacijos atlikimo teks keisti savo mitybą ir fiziškai aktyviau gyventi, norint išsaugoti puikias kūno linijas. Tačiau tai padaryti bus žymiai lengviau, kai rezultatą akivaizdžiai matysite ir būsite patenkinti savo kūno atvaizdu veidrodyje. Be to, atsikratysite ne tik kompleksų, bet ir pagerinsite savo sveikatos būklę, išvengdami daugelio lėtinių kraujotakos ir širdies ligų, nuo kurių kenčia žmonės, turintys antsvorio.