Ką verta nuveikti Vilniuje?

Vilnius – Lietuvos sostinė, traukianti didžiulį srautą tiek Lietuvos gyventojų, tiek turistų. Kadangi Vilniuje atstumai yra gana dideli, tad tikrai bus sunku išsiversti be automobilio. Todėl ypač populiaru ir patogu sostinėje naudotis automobilių nuoma. Tada neteks klaidžioti ir ieškoti, o naudojantis navigacine sistema, patogiai pasiekti pageidaujamą vietą.

Vilniaus apylinkės taip pat traukia savo įspūdingu gamtos grožiu. Pavyzdžiui, Vingio parkas, Belmontas ir Pūčkorių atodanga, Verkių regioninis parkas, Žaliųjų ežerų parkas, Europos parkas; Užutrakio dvaro parkas; Karmazinų piliakalnis ir pažintinis takas; Karoliniškių kraštovaizdžio draustinis. Taip pat verta aplankyti Neries regioninį parką, Dūkštų pažintinį taką; Bradeliškių ir Buivydų piliakalnius; Šventąjį Daubų ąžuolą ir Ąžuolų kalno regyklą.

Mėgstantiems aktyvias pramogas, tikrai rekomenduotina aplankyti Liepkalnio pramogų parką. Kur tiek žiemą, tiek vasarą tikrai gausu įvairių pramogų. Žiemą, čia galima pramogauti slidinėjant kalnų slidėmis. O vasarą, veikia vasaros rogutėmis, kuriomis smagiai leidžiantis nuo kalno, galite grožėtis kvapą gniaužiančiais gamtos vaizdais. Taip pat galima išbandyti ir dar vieną pramogą – tubingą arba nusileidimą kalneliais su padanga. Daug džiaugsmo, suteiks ir nusileidimas nuo kalno su storaračiu paspirtuku.

vilnius

Mėgstantys vandens pramogas, galės mėgautis, didele pasiūla wake parkų, kur galėsite išbandyti ne ekstremalias vandens sporto rūšis. Be to Vilniuje veikia Vichy vandens pramogų parkas, o netoliese – Trakuose, galite aplankyti Trasalį.

Taigi išsinuomojus automobilį, tikrai rasite kur nuvažiuoti, ką aplankyti ir pamatyti. Jums nereikės dėl nieko jaudintis, nes visi nuomojami automobiliai yra techniškai tvarkingi ir drausti privalomuoju civiliniu bei Kasko draudimu. Jums pageidaujant, galima rinktis ir draudimą su nuline vairuotojo atsakomybe.

Mėgaukitės savo kelionėmis ir patirkite geriausius įspūdžius, nesijaudindami dėl jokios transporto priemonės priežiūros.