Kaip derinamos detalės su vestuvių fotografu?

vestuvesJau skaičiuojate paskutines laisvės dieneles? Jaudinatės savo vestuvių belaukiant? Jaudulys palauks – ar viskas jau yra sudėliota pagal planą? Organizuojant vestuves, daug jaunavedžių visų darbų imasi paskutinėmis minutėmis, o tai yra didžiausia klaida – vestuvėms suplanuoti reikalingas ir pakankamas laikas, jog viskas būtų paruošta be jokių nenusipratimų. Itin dažnai tenka matyti, kaip poros pražiopso būtiniausių paslaugų užsakymą. Taip pat svarbu akcentuoti tai, kad kiekvienas specialistas turi būti samdomas sužinant menkiausius jo reikalavimus ir galimybes. Čia kalbame apie fotografus bei kitus svarbius specialistus, kurie prisideda prie jūsų vestuvių dienos.

Fotografas turi būti profesionalus – negi norite mokėti nemažus pinigus už tai, kad toks žmogus padarytų paprastas nuotraukas? Jūs turite samdyti profesionalą, nes patys pagalvokite – iš paprasto fotoaparato juk gali pafotografuoti ir paprastas eilinis žmogus ir jam tada pinigų reikėtų mokėti daug mažiau. Profesionalai tam ir yra samdomi, kad jie sukurtų išskirtines foto sesijas jaunavedžiams. Taip pat svarbu pasidomėti ir kokia technika yra atliekami darbai t.y. įsitikinkite, kad žmogus kadrus gaudys profesionaliu fotoaparatu, o ne įprastu.

Samdant fotografą, nereikėtų galvoti, kad sužinojus kainą, jį rezervuoti galėsite iškart. Jums būtina išklausinėti jo visko. Pirmiausia, aptarkite darbų atlikimo sąlygas. Tai reiškia, kad sužinojus kainą, būtinai klausykite ką už tai jūs gausite. Fotografas pasakys kiek nuotraukų bus padaryta. Taip pat pasiūlys ir kitas papildomas paslaugas – nuotraukų ryškinimą, koregavimą retušavimą ir t.t. Taip pat pravartu žinoti ir foto sesijų skaičių – kiek jų gausite. Jeigu sutariate tik vieną fotografavimosi vietą, o jums to mažą, aptarkite kainą iš naujo, tik jau pridedami papildomas vietas. Tai yra įprasta procedūra. Taip pat pasidomėkite apie kelionės išlaidų padengimą – jeigu samdote žymų fotografą, pasiteiraukite kiek kainuos jį pasikviesti į savo vestuves kitame mieste, nes dažnai šie specialistai kelionės išlaidas nurašo būtent klientams.

Fotografus vestuvėms reikia samdyti iš anksto rezervuojant jų laiką. Ne visada gausite teigiamą atsakymą, nes galbūt žmogus jau bus užsiėmęs jūsų norimos dienos metu.

Šaltinis: www.smagiosvestuves.lt