Kaip pigiau suplanuoti kelionę į JAV?

Pigūs aviabilietai iš Palangos, Rygos, Vilniaus, Kauno nuo €10 tik su FlymasterKetinantiems vykti į JAV pravartu pasidomėti šios šalies įstatymais, nes pasiekti šią šalį be vizų jums ko gero tikrai nepavyks. Tai nėra Europa, kad laisvai galėtumėte keliauti. Žinoma, keliaujant už Atlanto, teks pakloti ir nemažą sumą už lėktuvo bilietus, nes vis dėlto – keliauti į šią šalį yra gerokai brangiau nei į kaimynines ar ES šalis. Kelionės į JAV trunka ir ilgiau, todėl šią kelionę jums derėtų tinkamai suplanuoti. Tie, kas neturi daug laiko planavimui, turėtų kreiptis į kelionių agentūras, tačiau ko gero patys apsigalvotumėte ir viską organizuotumėte patys pamatę kokie yra jų paslaugų įkainiai. Tad, visas keliones šiuo metu rekomenduojama planuoti patiems, nes tokiu būdu už keliones neteks atseikėti didelių sumų.

Reikia pabrėžti, kad paslaugų ir prekių kainos JAV gali būti didesnės, o tai reiškia, kad ko gero ten bus sunku rasti viešbučio numerį, kuris nekainuotų itin daug. Europos Sąjungos šalyse viešbučių kainos yra mažesnės, na aišku – priklausomai nuo prabangos lygio. Norint sutaupyti pinigų, jums reikia rinktis kiek pigesnius viešbučius arba turėtumėte dairytis į specialius kelionių pasiūlymus tam tikruose tinklapiuose. Internete galite rasti ne vieną pigius skrydžius siūlančią svetainę, bet tai nereiškia, kad kiekvienoje rasite informaciją ir apie viešbučių rezervacijas. Trumpai tariant, tokios kelionių svetainės skirstomos į dvi kategorijas.

Tie tinklapiai, kurie siūlo tik pigius skrydžius, įprastai nenurodo jokių viešbučių pasiūlymų, o tai reiškia, kad jūs mokate tik už bilietus, o nakvynę turėsite organizuoti atskirai. Kiti tinklapiai siūlo būtent poilsines keliones, į kurias įskaičiuota viskas – bilietai, maitinimas, apgyvendinimas ir t.t. Jums patiems liks nuspręsti kaip geriau organizuoti kelionę už Atlanto ar kažkur kitur.

Nepamirškite, kad šiais laikais ne visi keliautojai nuomojasi viešbučių numerius. Trumpai tariant, jūs galite dairytis tik į pigių skrydžių pasiūlymus be viešbučių, o apgyvendinimą galėsite susiorganizuoti jau kitoje svetainėje. Dabar yra tokių internetinių platformų, kurios apjungia keliautojus bei kambarius išnuomoti galinčius žmones, todėl organizuodami kelionę į JAV, būtinai pasidomėkite ar niekas nepasiūlytų kad ir vieno kambario paprastame name ar bute – tokiu būdu sumažinsite išlaidas.

Informacinis šaltinis: http://flymaster.lt/jav/