Kaip pinigus skolintis saugiai?

saugi paskolaPinigų saugiais būdais galite pasiskolinti tik tuo atveju, jeigu nesidairysite į neaiškius skolintojus, kurie neaišku kokias sąlygas siūlo. Saugipaskola.lt rekomenduoja išvis nesikreipti į tuos, kurie skelbimuose teigia galintys suteikti paskolą internetu. Ten dažniausiai būna aferistai, kurie iš neišmanančių žmonių bandys išvilioti pinigus arba kažkaip kitaip pasinaudoti jų padėtimi. Norintys gauti kreditą saugiai, turėtų kreiptis į įprastas greitųjų kreditų įmones – jos juk siūlo labai mažas palūkanas ir gerokai mažesnes, nei minėti privatūs skolintojai. Tuo labiau, kad tos visos bendrovės yra įtrauktos į kreditorių sąrašą, o tai reiškia, kad paskolą gauti iš tokių įmonių yra saugu. Jos užtikrina ir duomenų apsaugą, tad nerimauti tikrai nebus dėl ko.

Kas liečia nesąžiningus skolintojus, tai iš jų jūs turėtumėte tikėtis daug ko. Pirmiausia, jie gali pasinaudoti jūsų duomenimis. Nesvarbu, kad jūs neatskleidžiate jokių bankinių prisijungimų – jie gali panaudoti jūsų duomenis įvairiems sandoriams. Pavyzdžiui, kai kurie asmenys dirba su reklama ir tiesiog pritraukia naujus žaidėjus į lažybų bendroves ar pokerio svetaines. Už vieną atvestą žmogų tokie asmenys gauna komisinius. Tai reiškia, kad sukčiai gali pasinaudoti jūsų duomenimis ir jus užregistruoti į vieną iš tokių svetainių jums to net nežinant. Tada jūs galite patirti įvairių problemų. Žinoma, jeigu bankinių duomenų jūs neatskleisite, tada galbūt ir nieko nenutiks – priklausomai kas per aferistas.

Jūsų nutekinti asmeniniai duomenys gali jums atnešti ir finansinės žalos. Pavyzdžiui, jeigu jūs siuntėte asmens dokumento kopiją, savo kitus duomenis, tai sukčius gali juos panaudoti ir blogiems tikslams. Pavyzdžiui, jau televizijoje rodė, kaip sukčiai suklastojo asmens dokumentus ir kito žmogaus vardu lizingu paėmė kelis išmaniuosius telefonus iš kelių salonų. Skolingas liko būtent tas, kurio duomenys buvo panaudoti. Tam, kad viso šito jūs išvengtumėte, turite kreiptis į patikimas paskolų bendroves.

Dėl duomenų saugumo jums reikia rinktis tas įmones, kurios nurodo, jog turi duomenų valdytojo statusą asmens duomenų apsaugos inspekcijoje. Jeigu to statuso neturi – vadinasi asmuo renka duomenis neteisėtai.

Šaltinis: Vivacredit.lt