Keleivių vežimas į Olandiją ir ne tik

keleiviu vezimasSu vežėjais ketinantys keliauti suaugusieji turėtų teirautis visų klausimų, kurie susiję tiek su jų kelionėmis, tiek ir vežantis su savimi vaikus ar augintinius. Kiekvienas vežėjas sprendžia kokios sąlygos bus taikomos keliaujant ne vieniems. Tad, ką būtina žinoti ir kam pasiruošti, jeigu keliausite ne vieni?

Vaikai: Keleivių pervežimas Lietuva – Olandija maršrutu trunka ne kelias valandas. Kaip pradžioje minėta – jos gali trukti ir keliolika valandų, ir daugiau nei parą. Dėl to reikėtų vaikus paruošti psichologiškai. Paaiškinkite, kad keliausite labai ilgai, jog paskui vaikai nepradėtų nerimauti.

Paruoškite kažkokius užsiėmimus vaikui – taip nukreipsite jo mintis ir kelionė neatrodys ilga. Kadangi kelionė iš dalies vyksta ir nakties metu, Jums vaiką reikės užimti vos kelioms valandoms. Tiesiog turėkite kažkokius žaidimus. Jeigu jis mėgsta žiūrėti kažkokius filmukus – pasiruoškite kompiuterį ar vaizdo grotuvą, jeigu vežėjai jų nesiūlo.

Ieškant vežėjo, būtinai jo teiraukitės ar būtų galimybė vaikus sodinti prie lango. Vaikai mėgsta stebėti aplinką ir dėl jos nuolatinio keitimosi, Jūsų atžala užsimirš greičiau ir bus gerokai ramesnis. Dauguma vežėjų ir taip siūlo vaikams sėdėti prie lango.

Jeigu Jūsų vaikui yra kažkokie sveikatos sutrikimai, dėl kurių jis turi kas kažkiek laiko judėti, tai būtinai vežėjo teiraukitės kas kiek laiko vykdomi sustojimai. Žinant, jog kelionės metu vyks vaikai, vairuotojai sustojimus daro dažniau. Taip pat turėtumėte pasirūpinti, jog per sustojimus vaikai atliktų visus gamtinius reiklus, nes paskui to padaryti gali nebūti galimybės.

Keliaujantiems su augintiniais: Ieškodami vežėjo, būtinai žiūrėkite ar ji suteikia galimybę keleiviui su savimi vežtis augintinį. Kai kurie vežėjai leidžia juos su savimi gabentis. Pabrėžtina – augintiniams turi būti speciali vieta laikymui, nes jų ant kelių laikyti negalima. Tai labiausiai liečia keturkojus. Jie turėtų būti laikomi stacionariose specialiose dėžėse. Kai kurie vežėjai netgi nereikalauja jokių papildomų mokesčių vežantis augintinius. Taip pat akcentuojama, kad jie laikomi atskirai, jog kelionės metu jie netrukdytų kitų keleivių ramybės.

Šaltinis: http://www.olandijakasdiena.lt/paslaugos/keleiviu-pervezimas/