Kelionės Anglija – Lietuva – Anglija

anglija lietuvaŠiuo metu vis daugiau žmonių domisi kelionėmis Anglija – Lietuva – Anglija maršrutu ir visai suprantama kodėl – šioji šalis yra artima būtent dėl emigracijos, nes faktas, kad šioje šalyje gyvena nemaža dalis mūsų tautiečių. Kaip bebūtų, šią šalį galima pasiekti įvairiais būdais, tačiau kiekvienas iš jų turi savų ypatumų, apie kuriuos ir kalbame šiame straipsnyje. Jeigu domina kelionės į šią šalį, tai tikrai neturėtumėte vengti domėtis aktualia kelionių informacija – tai gali padėti sutaupyti pinigų.

Šiuo maršrutu galima keliauti keliais būdais, o pagrindiniai yra: keliavimas mikroautobusais, skrydžiai bei keliavimas keltais. Visi šie trys būdais yra savaip ypatingi – vieni turi daugiau privalumų, o kiti – mažiau. Apie juos ir kalbame – galbūt tai padės jums apsispręsti.

Keliavimas mikroautobusais yra naudingas tuo, kad čia pavojaus praktiškai nėra – galite susižeisti tik per autoavariją, o jos retai kada ištinka labai patyrusius vairuotojus. Mikroautobusais keliauti yra bene saugiausia – čia nėra jokių pavojų, kaip kad būna keliaujant lėktuvu ar keltu. Svarbiausia yra tai, kad keliavimas mikroautobusais yra bene pigiausias variantas – už bilietus mokate mažiausias kainas, todėl Angliją pasiekti galite itin pigiai. Tas pats galioja ir išvykstant iš jos – reisai yra vykdomi analogiška tvarka – keleiviai yra nugabenami į šią šalį ir po to surenkami nauji keleiviai parvežimui. Bagažo klausimu taip pat yra matomi akivaizdūs privalumai – net ir viršijus leidžiamą svorį, galima susitarti dėl papildomo kiekio, o sumokamas mokestis niekada nebūna labai didelis. Kas liečia bagažą, tai keliavimas mikroautobusu yra bene palankiausias, nes jūsų bagažas būnas visados saugus – jūs matote jeigu kažkas lenda prie jo. Pats keliavimas mikroautobusu pasižymi tuo, kad čia keliaujama per kelias šalis ir galiausiai yra pasinaudojama „eurotuneliu“. Pati kelionė galbūt ir užtrunka ilgai, tačiau tai yra geriausias pasirinkimas finansų atžvilgiu.

Kiti būdai – keliavimas lėktuvu ir keltu yra labiau pavojingi. Čia yra tikimybė, kad lėktuvas gali sudužti dėl turbulencijos, nes ko gero matėte ne vieną tokį įvykį. Keltais keliauti yra ne ką mažiau pavojinga – net gi kruiziniai laivai gali nuskęsti, kas šiuo metu yra itin dažna pasaulyje.

Visais atžvilgiais siūlytume rinktis būtent keliavimą mikroautobusu, nes tai pigu ir saugu.