Klaipėdos skelbimai

klaipedaNorint išreklamuoti kažkokį pasiūlymą, kuriuo stengiatės parduoti kažkokį daiktą, nebūtina rinktis didžiausių skelbimų portalų teikiamas paslaugas – geriau būtų rinktis regioninius portalus, kuriuose skelbimus talpina to regiono gyventojai. Pavyzdžiui, Klaipėda yra toks miestas, nuo kurio nelabai nutolę ir kiti mažesni miestai ir miesteliai, tad jums skelbimus būtų naudingiau talpinti būtent tokiose skelbimų svetainėse. Vakarų Lietuvą apima daug miestų, todėl parduodami kažkokį daiktą, jūs nesunkiai pasiektumėte gana nemažą susidomėjusių asmenų auditoriją. Tuo labiau, kad regioniniai skelbimų portalai dažniausiai neima jokių mokesčių už skelbimų talpinimą.

Jeigu gyvenate Klaipėdoje ar netoli šio miesto ir ruošiatės kažką parduoti, tai didžiuosius skelbimų portalus turėtumėte palikti pabaigai, jeigu iš regioninių portalų nebūtų jokios naudos. Žinoma, tokia tikimybė būtų itin maža, nes vis dėlto – daugelis žmonių pirmiausia renkasi tam tikrų regionų skelbimus, todėl didieji portalai vargu ar pasiūlysi didesnę auditoriją – gausite nebent daugiau skelbimo peržiūrų iš kitų miestų gyventojų, o tai naudos vargu ar atneš.

Nemokami skelbimai dabar talpinami daug kur – yra ne vienas skelbimų portalas, kuriame skelbimų talpinimas nėra apmokestinamas. Tik didieji portalai ima nežmoniškus mokesčius, nors realiai jie gauna ir nemokamą turinį, kuris yra itin svarbus. Nemokami portalai netgi neišima skelbimų pasibaigus kažkokiam laikotarpiui. Pavyzdžiui, didieji skelbimų tinklapiai neretai išima skelbimą automatiniu būdu jeigu jam suėjo 30 dienų terminas. Tam, kad jis ten liktų, turėsite sumokėti mokestį.

Norėdami išreklamuoti savo skelbimą, tiesiog jį patalpinkite į regioninius portalus – bus nemažas susidomėjimas, nes vis dėlto – vien Klaipėdos skelbimų portalų yra gana daug, o ką jau kalbėti apie kitų šalia esančių miestų portalus. Tad, jeigu nenorite per daug išlaidauti, tai tiesiog sukurkite skelbimus kiekviename rastame vakarų Lietuvos skelbimų portale – tikėtina, kad šitaip sulauksite didesnio susidomėjimo parduodamu daiktu. Ta liečia tiek smulkius, tiek ir stambius daiktus t.y. galite dėti skelbimus su automobilių pardavimu ar tiesiog parduodant kažkokią elektroniką. Juk smulkius daiktus dabar parduoti galima siunčiant juos paštu pirkėjams ir priimant apmokėjimus bankiniu pavedimu.