Kodėl ne visi žmonės gauna paskola?

kreditai internetuPaskolų bendrovės jau rečiau piktnaudžiauja padėtimi – vis dažniau pasigirsta nusiskundimų, jog šios įmonės nesuteikia paskolų. Toks neigiamas kreditų bendrovių atsakymas yra suteikiamas ne be priežasties, o laikantis įstatymų ir įvairių nuostatų. Kreditum.lt akcentuoja, kad nėra tokios įmonės, kuri teikia kreditus nesilaikydama įstatymų – visos jos yra su jais susipažinusios ir patvirtinusios, kad jų laikysis. Žinoma, neapsieita ir be išimčių – viena bendrovė neteko licencijos, o tai paskatino ir kitas įmones atsakingiau žiūrėti į tai kaip jos išduoda kreditus. Paskolų bendrovės klientams suteikia paskolas tik tuo atveju, jeigu po mokumo patikrinimo yra matoma, jog asmuo galės sėkmingai mokėti įmokas. Tai atliekama pasinaudojus informacija, kuri skelbiama tam tikrose duomenų bazėse.

Jeigu jūs esate iš tų, kurie sunkiai gauna kreditą ir nesupranta dėl ko, pirmiausia turėtumėte pasidomėti kas lemia neigiamą kreditoriaus atsakymą. Yra daugybė priežasčių, bet svarbiausias galite rasti žemiau.

Jeigu jūs dabar turite paėmę keletą paskolų, kurioms kiekvieną mėnesį tenka skirti nemažas pajamas, tai gali būti viena iš priežasčių kodėl jūs toliau skolintis nebegalite t.y. kodėl nebegaunate paskolų. Jeigu ta suma, kurią jūs pervedate visoms kredito bendrovėms, siekia 40 procentų jūsų pajamų, tai čia yra priežastis kodėl kreditorius naujos paskolos suteikti jau nebegali. Šis reikalavimas nurodomas mokumo vertinimo nuostatose, kurių privalu laikytis. Tose nuostatose yra apibrėžiamos ir kitos sąlygos.

Būtina pabrėžti, kad asmenys, kurie yra įrašyti į viešus skolininkų sąrašus, jau nebegali gauti net ik paskolų, bet ir lizingo prekių ar kitų paslaugų. Šią informaciją kiekvienas paslaugų teikėjas ir kreditorius patikrina tuomet kai duodate sutikimą dėl duomenų tvarkymo. Jeigu jūs tame sąraše esate, jokiu būdu neturėtumėte tikėtis, kad kažkas norės su jumis turėti finansinių reikalų. Pačios įmonės pabrėžia, kad klientas turi būti patikimas, o esant skolininkų sąraše, jūs patikimumo jau nebeturite – niekas jumis nepasitikės.

Jeigu esate bedarbis ir negaunate jokių pajamų, tai apskirtai jums neturėtų kilti jokių klausimų kodėl niekas jums neskolina pinigų – jūs juk neturėsite iš ko jų grąžinti.

Šaltinis: Kreditaijums.lt