Kodėl verta įsigyti Dell kompiuterius

Yra prekinių ženklų, vertų pasitikėjimo. Vienas iš jų – Dell. Kai daugelis kitų gamintojų siūlė 2 metų garantiją, Dell kompiuteriai vartotojams jau buvo parduodami suteikiant 3 metų garantiją. Tai ir nemažai kitų ypatybių lėmė šių produktų išpopuliarėjimą.

Dell kompiuteriai

Kainos ir kokybės santykis

Kartais frazė „kainos ir kokybės santykis“ gali skambėti banaliai. Rodos, labai daug kur ja eskaluojama. Tačiau koks skirtumas tas banalumas – juk minėtas posakis visiškai atspindi realybę. Ko žmonės nori pirkdami prekę? Svarbu, kad kaina būtų adekvati kokybei. Jei automobilyje už 200 tūkst. eurų nerastumėte prabangos, nesuprastumėte, koks pamišėlis pasiūlė tokią kainą. Jei duona už du eurus būtų neskani, liktumėte nepatenkinti. Jei išmanusis telefonas už 500 eurų prastai fotografuotų, greičiausiai nusiviltumėte pirkiniu. Tad visur galioja noras įsigyti tai, ką galima apibūdinti kaip kainos ir kokybės harmoniją. Todėl ir Dell kompiuteriai sulaukė didžiulio žmonių susidomėjimo – jie išpildo vartotojų lūkesčius.

Kiekvienam pagal poreikius

Ne visiems reikia automobilio už 200 tūkst. eurų. Ne visiems reikia ir už 20 tūkst. Lygiai taip pat galima kalbėti ir apie kompiuterių rinką. Jei įsijungę vadinamąjį laptopą naršote internete ir nenaudojate jokių sudėtingų programų, tikriausiai nesirinksite prietaiso už porą tūkstančių. Kitas reikalas, jeigu domitės žaidimais. Tuomet ieškosite tokio įrenginio, kuris, liaudiškai tariant, „pavežtų“ naujausias jų versijas.

Vartotojų poreikiai labai skirtingi. Todėl ir Dell kompiuteriai siūlomi nevienodomis kainomis. O šios, žinoma, ne iš piršto laužtos. Kuklesnių parametrų prietaisai pigesni, galingesni kompiuteriai brangesni. Yra variantų ir už 300–400 eurų (Inspirion serijos), ir už dešimt kartų didesnes sumas (XPS serijos). Tokį kontrastą galima apibūdinti kaip maksimalų pirkėjų poreikių atitikimą.

Net ir patys pačiausi parametrai neviliotų, jei prietaisai dažnai gestų. Dell kompiuteriai patenka į geriausiųjų sąrašus. Jie ne tik funkcionalūs, bet ir patikimi. Suprantama, niekas negali garantuoti, kiek įrenginys tarnaus. Be to, reikšmė teiktina ir priežiūrai. Pavyzdžiui, jeigu kompiuteris jau ne pirmą savaitę įnirtingai ūžia, o jūs vis delsiate nuvykti į taisyklą, kad meistrai išvalytų dulkes, tikėtinas gedimas.

Dell kompiuterius įsigyti galite interneto parduotuvėje Bekredito. Tik čia norimą kompiuterį galite įsigyti išperkamosios nuomos būdu itin geromis sąlygomis, o norint nutraukti sutartį ir pakeisti kompiuterį į kitą tai galėsite padaryti be jokių rūpesčių.