Kodėl verta rinktis tik natūralią kosmetiką?

naturali kosmetikaNatūralią kosmetiką verta rinktis nes ji pagaminta tik iš natūralių medžiagų. Jeigu vertinate natūralumą, svarbu žinoti, kokios žaliavos naudojamos, gaminant natūralią kosmetiką. Pasidomėkite, ar pasirinktos natūralios kosmetikos medžiagų tiekėjai laikosi ekologiškumo principų. Juk nėra prasmės rinktis natūralią kosmetiką, jei augalai ar jų dalys, iš kurių ji pagaminta, užauginti naudojant pesticidus. Naudodami natūralią kosmetiką, apsisaugosit nuo sintetinių kavpų, nes natūralios kosmetikos gamyboje jie nenaudojami. Nenatūralūs sintetiniai kvapai gali suerzinti odą, sukelti uždegimą. Kosmetika, kurią tepate ant veido turi būti tokia pat nepavojinga kaip ir maistas, kurį valgote, tad jei sveikai maitinates, rinkites ir sveiką kosmetiką.

Ko reikia, norint odą išsaugoti jauną ir spindinčią?

Norinnt odą išsaugoti jauną ir spindinčią, pakanka vos poros kokybiškų ir natūralių priemonių. Kasdien reikalingas tik odą valantis prausiklis, drėkinamasis kremas ir natūralus dezinfekuojantis makiažo pagrindas, kuri padės odą apsaugoti nuo žalingų saulės spindulių. Natūralus aliejus reikalingas porą, tris kartus per savaitę pamaitinti veido ir kūno odą, puoselėti plaukus. Juo galima maitinti odą ir vasarą, mat jis puikiai apsaugo nuo ultravioletinių spindulių.

Artistry kosmetika

Artistry kosmetika įeina į penketuką geriausios kosmetikos pasaulyje. Jos asortimentą sudaro: kremai veidui ir veido kaukės, lūpų dažai, šešėliai ir kt. Lengvas kreminis korektorius šviesina odą ir padeda paslėpti odos trūkumus. Korektorius gali būti naudojamas kaip pagrindas akių šešėliams, kadangi maskuoja dėmes ir paakių ratilus. Šešių atspalvių toninis drėkinantis kremas suteikia odai spindesio ir saugo odą nuo saulės. Kremas turi vitamino E, kuris turi antioksidacinį poveikį. Skysti makiažo pagringai išlygina odos atspalvį ir užtikrina patvarų jos padengimą. Stangrinamasis makiažo pagrindas- kremas padeda natūraliai paslėpti visus trūkumus, stangrina odą ir saugo ją nuo saulės. Makiažo pagrindas išlygina mažas raukšleles ir prisitaiko prie odos atspalvio. Pudros pavidalo makiažo pagrindas- tai šilko švelnumo presuota pudra, kurios dėka oda įgauna matinį natūralų atspalvį. Šešių atspalvių skaistalai yra lengvai paskirstomi ant odos.