Kokią signalizaciją rinktis?

signalizacijaNorėtumėte namie sumontuoti naują signalizaciją? O gal ieškote patikimų prietaisų komercinėms patalpoms? Apsaugos sistemos turėtų būti montuojamos profesionalų, todėl prieš tai geriausia būtų pasinaudoti projektavimo paslaugomis. Jas atlieka ne tik apsaugos tarnybos, bet ir privatūs specialistai, kurie savo paslaugas reklamuoja internete. Būtent elektroninėje erdvėje galite rasti gausybę pasiūlymų, kurie leis jums sutaupyti pinigų. Kai kurios apsaugos tarnybos ima neadekvačius mokesčius, todėl bet kokiu atveju siūlytume rinktis tik gerai žinomus, profesionalias paslaugas teikiančius privačius apsaugos sistemų specialistus.

Projektavimo atveju visada specialistas stengiasi kruopščiai išplanuoti būsimą sistemą. Tiesa, viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Jeigu kalbame apie visą paslaugų paketą prekybos centrams, tada turbūt be privačių specialistų pagalbos pigiai neapsieisite. Jums bus reikalingos kokybiškos vaizdo stebėjimo kameros, jos turės būti sujungtos į vieną tinklą, tada jos bus rodomos monitoriuose. Esmė tame, kad kuo geresnis projektavimas, tuo mažiau kamerų jums reikės įsigyti. Tas pats galioja ir su signalizacijomis – judesio bei ugnies detektoriais.

Paprastos signalizacijos reikalingos būtent dėl įsilaužimų. Tai reiškia, kad tinkamai jas išplanavimus, galima sutaupyti pinigų, nes čia viskas taikoma lygiai taip pat kaip ir kameroms. Judesio detektoriai turi būti montuojami reikiamose vietose. Jie veikia paprastai – signalizacija įsijungia kuomet viduje kažkas juda. Taip pat ji gali suveikti, jeigu iš išorės atsiranda kažkokie fiziniai smūgiai. Būtina pabrėžti, kad signalizacijos yra garsinės ir be garso. Garsinės skirtos atbaidyti vagis, o begarsės – juos sučiupti jiems to nežinant. Paprasčiausiai, įsilaužimo metu begarsė sistema neskleidžia jokio aliarmo – ji suveikia ir praneša apie įsilaužimą. Vagys nieko nenutuokia, todėl gali manyti, kad signalizacija neveikia arba jos nėra. Kol jie atsipalaidavę „dirbs“ policija, jūs ar apsaugos tarnybos ekipažas juos sučiups greitai. Garsinės signalizacijos naudojamos esant dideliam pavojui.

Su garsu veikiantys prietaisai dažniausiai naudojami priešgaisrinės sistemos montavimo metu. Jos įspėja jeigu kažkur patalpose atsiranda gaisro židinys t.y. iš kažkur kyla dūmai, o taip pat kai kurios įspėja ir apie nuodingų cheminių garų nutekėjimą. Tiesiog dėl visko siūlytume kreiptis į privačius specialistus.