Kokie dabar yra dantų protezai?

protezai siauliaiManote, kad jums artimiausiais metais reikės jau galvoti apie dantų protezavimą? O galbūt ši procedūra reikalinga dėl tam tikros ligos? Šis dantų gydymas nėra jau toks lengvas. Tad, natūralu, kad ne visose klinikose dantų protezai siūlomi pacientams. Kai kurios klinikos nurodo, kad jos teikia tik bazines paslaugas, kurios įvardijamos kaip pirmine sveikatos priežiūra. Jeigu jums reikia daugiau informacijos apie dantų protezavimą ir kitus niuansus – skaitykite žemiau.

Dantų protezus gali sudėti specialistai, kurie turi atitinkamas žinias ir patirties. Tai reiškia, kad protezavimu užsiima ne visi odontologijos specialistai. Neretai tokia paslauga netgi nėra teikiama tam tikrose viešose gydymo įstaigose. Nors seniems žmonėms ši procedūra yra kompensuojama, būna ir jaunesnių žmonių, kuriems tenka ieškoti tokių pats sprendimų dėl esamų ligų.

Privačiose klinikose dirbantys specialistai pabrėžia, kad dantų protezai būna kelių rūšių. Patys seniausi – išimami ir jie kainuoja mažiausiai. Kiti protezai yra fiksuojami – jie gali būti nuimami kada panorėjus. Tokie protezai yra tvirtesni t.y. laikosi žymiai tvirčiau, todėl galima jaustis patogiai ir nesibaiminti, kad dėl netinkamo judesio jie iškris. Tiesa, pastarieji protezai yra kiek brangesni, tačiau ne tiek, kad jų neįpirktų daugelis. Na ir patys naujausi protezai – fiksuojami, kurie yra nuimami tik specialistų. Tokie dantų protezai yra gaminami pagal užsakymą. Jie fiksuojami ant dar likusių dantų ir jų patiems išsiimti nėra įmanoma. Tokie protezai reikalauja standartinės priežiūros ar tenka dažniau lankytis pas specialistus apžiūrai.

Jeigu ieškote klinikų, kur dantų protezavimas būtų atliekamas už mažiausią kainą, turėkite galvoje, kad tos mažos kainos gali reikšti ir visai ką kitą. Gali būti, kad mažomis kainomis dirba nelabai patyrę asmenys. Tad, tikrai reikėtų atsargiai rinktis specialistus. Norint rasti patikimu odontologus ar klinikas, naudokitės internetu ir veskite tokius terminus kaip „protezai Šiauliai“ ar nurodykite kitą norimą miestą. Tada paieškos sistemos jums pateiks atitinkamus rezultatus, o tada jau liks ieškoti atsiliepimų ir rinktis patikimiausiai atrodančią kliniką.