Kokie yra masažuoklių skirtumai?

Ko nori dauguma dirbančių žmonių grįžę namo po darbo? Atsakymas paprastas, didžioji dauguma tiesiog nori pailsėti ir atsipalaiduoti, o pats geriausias būdas tai pasiekti yra masažas. Elektriniai masažuokliai skirti namams yra itin naudingi šiam tikslui. Jie gali atpalaiduoti jūsų kūną ir protą, pagerinti kraujo cirkuliaciją ir padėti jums detoksikuotis. Tačiau jums reikia žinoti, kurie iš daugybės skirtingų masažuoklių labiausiai atitinka būtent jūsų poreikius. Skirtingi masažuokliai masažuoja skirtingas kūno dalis, o net tie, kurie masažuoja tas pačias dalis, gali judėti skirtingai ir todėl pasiekiamas skirtingas efektas. Ar tai vibruojanti masazuoklis, o gal šildantis ir besiritinėjantis? Būtent masažuoklių skirtumus mes ir aprašysime šiame straipsnyje.

Tačiau pirmiausia mes jus supažindinsime su skirtingais masažų tipais, kuriuos gali atlikti elektriniai masažuokliai.

  1. Shiatsu masažas. Tai toks masažas, kuris jūsų kūnui primins žmogaus pirštų spaudimą. Pavadinimas yra kilęs iš japonų kalbos ir jis yra susijęs su medicinine terapija.
  2. Akupunkturinis masažas. Jei jūs esate matę akupunktūros taškus ant žmogaus kūno modelio, tuomet žinote, apie ką yra kalba. Šie masažuokliai masažuoja būtent šiuos taškus, kad pasiektu reikiamą rezultatą.
  3. Vibruojantis masažas. Tai labai panašu į tingią treniruotę ar mankštą. Masažuoklio vibracija atpalaiduoja jūsų raumenis be jūsų fizinių pastangų. Toks masažas labiau patiks tiems, kurie nemėgsta stiprių sukamųjų ar spaudžiamųjų judesių, kuriuos atlieka kiti masažuokliai.
  4. Infraraudonųjų spindulių masažas. Tokiame masažuoklyje yra įmontuoti infraraudonųjų spindulių šildytuvai, kurie nukreipia šilumą į tas kūno dalis, kurias jūs norite sušildyti, o tai padeda pavargusiems ir pažeistiems kūno audiniams atsistatyti bei taip pat pagerina kraujo cirkuliaciją kūne.
  5. Minkantys masažuokliai. Daugelio mėgstamiausi masažavimo įrenginiai, nes jų sukeliamas spaudimas kūnui primena tikras gyvo masažuotojo rankas. Tokie masažuokliai pasiekia stulbinančių rezultatų masažuodami pavargusius raumenis, o ypač gerai jie veikia pečius ir kojas.

Nors daugeliui žmonių patinka viso kūno masažai, pirkti viso kūno masažuoklio nėra būtinybės. Į šį aparatą galite pažiūrėti iš dviejų pusių ar jį perkate todėl, kad kuri nors kūno vieta po darbo būna itin pavargusi ir įsitempusi ar visgi jį perkate grynai rekreaciniais tikslais, nes norite gauti kuo daugiau malonumo? Jei perkate dėl pirmojo punkto ir svarbiausia jums yra sveikata, tuomet galite pirkti būtent tokį masažuoklį, kuris yra skirtas konkrečiai kūno vietai,  kitu atveju pirkite masažuoklį, kuris galės išmasažuoti visą kūną iš karto.

Kokias skirtingas vietas gali masažuoti masažuokliai? Jūs galite įsigyti vien tik pėdų masažuoklį, kuris padės po ilgos darbo dienos ant kojų. Taip pat galite įsigyti kojų – blauzdų ar blauzdų ir šlaunų masažuoklį, tokie masažuokliai taip pat padės tuo atveju, jei jūsų kojos yra nuvargusios, tačiau, jie ne visada turi pėdų masažavimo funkciją. Toliau sektų nugaros masažuokliai, jie kartais turi ir sėdmenų, pečių ar kaklo masažavimo funkcijas, tačiau jūs taip pat galite įsigyti atskirus masažuoklius šioms kūno dalims. Aptarus šiuos masažuoklius galima paminėti ir du kraštutinius variantus, tai masažavimo krėslai ir masažavimo lazdelės. Masažavimo krėslai yra didelį į fotelius panašūs aparatai, kurie gali masažuoti visą jūsų kūną ir suteikti jums palaimingą atsipalaidavimo jausmą. Tuo tarpu masažavimo lazdelės yra maži masažavimo aparačiukai, kuriuos tiesiog nukreipiate į tą vietą, kuri konkrečiu momentu yra įsitempusi ir tuo momentu, ji ją atpalaiduoja.

Tikimės, kad šis straipsnis jums padės išsirinkti būtent tokį masažavimo aparatą, kuris labiausia atitiks jūsų poreikius.