Kreditai be registracijos mokesčio – paprastas, greitas, patogus būdas pasiskolinti pinigų, esant finansinei bėdai.

Daugelis žmonių neapgalvotai pasiskolinę pinigų iš kreditų teikimo bendrovių, vėliau turi labai daug ne malonumų, nes yra nepajėgūs grąžinti skolos kreditoriui, o vėliau visuomenei perduodą netinkamą nuomonę  apie kreditų teikimo bendroves, sako, kad tai apgavystė, sukčių pinklės, noras iš klientų išvilioti pinigus, kadangi ši nuomonė yra neteisinga, šiandien norime Jums papasakoti kaip iš tiesų veikia skolinimosi sistema internete, aptarti svarbų, tačiau tam tikras išvadas padarius, minimalų rizikos faktorių, taip pat paminėti blogąją kreditų pusę, žvelgiant iš klientų pusės.

Kreditas be registracijosTaigi, kaip jau minėjome, papasakosime kaip veikia kreditas be registracijos mokesčio. Asmuo norintis gauti kreditą internetu, privalo būti Lietuvos Respublikos pilietis, turėti asmeninę banko sąskaitą, viename iš Lietuvos bankų, taip pat turėti kompiuterį, prieigą prie interneto. Jeigu viską jau turite – Jums prireiks 15 – 20 minučių prie kompiuterio ir paskola bus Jūsų. Pirmiausia, turite susirasti bendrovę, kuri Jums siūlo palankiausias sąlygas, kurioje Jūs atitinkate keliamus reikalavimus kreditui gauti. Kreditai be registracijos mokesčio yra trijų rūšių: paskola, įkeičiant teisę į savo turimą transporto priemonę. Tiesa, ši rūšis mažiau populiari, o ją siūlo tik kelios Lietuvos bendrovės, tačiau mano nuomone, šis paskolos tipas yra labai populiarėjantis, kadangi Jums yra galimybė pasiskolinti nuo 3000 eurų, suma yra tikrai didelė, ir jos panaudojimo kryptys gali būti labai įvairios. Kiti du paskolų tipai, greitieji kreditai ir vartojamosios paskolos.

Taip, ši finansų sfera rizikos tikrai turi, tačiau mūsų nuomone ji yra labai minimali, jei žmogus: prieš teikdamas paraišką, kreditui gauti, objektyviai įvertina savo galimybes paskolą grąžinti, pagalvoja, ką darys, jei suplanuotų pinigų paskolai grąžinti jis negaus, racionaliai vertina savo finansinę padėtį, žino ką reikėtų daryti, pristigus lėšų. Kreditai be registracijos mokesčio turi ir savotišką, neigiamą pusę. Tai yra palūkanos, kurias tenka įmokėti per tikrai trumpą laiką, o lyginant su tuo, jos yra milžiniškos. Daugiau ryškios žalos, apart palūkanų, kreditų teikimo bendrovės klientui nedaro.

Viską apibendrinus, galime teigti, kad kreditai be registracijos mokesčio yra puiki finansinė pagalba, pritrūkus pinigų vartojimui, ar ištikus netikėtai finansinei bėdai, tačiau ji yra puiki tik tuo atveju, jei, kaip minėjome, objektyviai mokate vertinti savo finansinę padėtį, galimybes bei turite garantijas, kokia bus Jūsų finansinė ateitis, nes kitu atveju, garantuoju, kreditas atneš tik dar daugiau žalos.