Kreditų bendrovės ne visada elgiasi netinkamai

kreditu bendrovesSpaudoje vis daugiau žmonių skundžiasi nesėkmėmis grąžinant paskolas bei greituosius kreditus, tačiau pastebima, kad didžioji dalis straipsnių nuslepia pagrindinę informaciją – besiskolinantys asmenys elgiasi neatsakingai. Neretai tokie spaudos straipsniai nuslepia ir kiek pagrąžintus faktus, dėl ko kai kuriems atrodo, jog greitųjų kreditų bendrovės yra vos ne kalčiausios todėl, kad žmonės klimpsta į skolas. Jeigu šių bendrovių nebūtų, skolintis tektų iš bankų, kur kreditus gautų ar mažiau žmonių, tuo labiau – tų asmenų gali būti prašoma ir turto įkeitimo.

Jeigu esate vienas iš tų, kurie galvoja apie skolinimąsi iš minėtų internetines paskolas teikiančių įmonių, pirmiausia siūlytume pasidomėti kaip vyksta kredito gavimo procedūra ir kaip elgtis patekus į situaciją, kuomet skolos grąžinti laiku nepavyksta. Atsakingas skolinimasis visada yra akcentuojamas, bet nereikia pamiršti, kad ir kreditoriai turi elgtis atsakingai suteikdami paskolas įvairiems asmenims.

Pirmiausia, kredito gavimui jums prireiks asmeninių duomenų – be jų jūs negausite jokios paskolos, nes teks sudaryti sutartį. Būtina žinoti, kad kredito sutarties sudarymui jūs turite naudotis savo duomenimis, banko sąskaita bei kontaktine informacija. Jeigu jūs pasinaudosite kitos žmogaus duomenimis, jums vėliau gali grėsti ir baudžiamoji atsakomybė, nes paskolą bandote gauti sukčiavimo būdu.

Kredito paraiškai pateikti reikia nurodyti visus duomenis, tarp kurių nurodoma informacija ir apie pajamas. Jeigu jūs nurodote kokias pajams gaunate, vadinasi turite nurodyti tikslią sumą, nes ji paskui bus patikrinta. Išlaidas nurodyti taip pat būtina, bet jokiu būdu nenuslėpkite ir tų, kurias patiriate mokėdami įmokas lizingo bendrovėms. Ne visa išlaidų informacija yra matoma tam tikrose duomenų bazėse.

Jokiu būdu nereikėtų skolintis jeigu jūsų pajamos yra labai mažos. Tai jums sukels nemažai rūpesčių ir patikėkite – jie būna ilgalaikiai. Jūs galite ir netekti turto, jeigu bus vykdomas priverstinis skolos išieškojimas. Taip pat nereikia svajoti ir apie asmens bankrotą – juo pasinaudoti Lietuvoje nėra lengva, o tiksliau – be galo sunku, nes tenka atitikti tam tikrus reikalavimus, kuriuos atitinka retas prasiskolinęs asmuo. Kreditą imkite pagalvodami apie visas pasekmes.