Kur pirkti telefonų priedus?

telefonu priedaiĮsigijote naują telefoną, tačiau norite nusipirkti ir tam tikras apsaugos priemones? Mobiliųjų telefonų priežiūra reikalinga tam, kad jūsų telefonas ilgą laiką išsilaikytų it naujas, todėl jums bus reikalingi telefonų dėklai, apsauginės plėvelės ir kiti priedai. Viską galite įsigyti tame pačiame salone, kuriame ir pirkote šį naują pirkinį, tačiau ar pastebėjote, jog visų tų priedų kainos įprastose parduotuvėse yra labai didelės? Kai kurių priedų pirkimas bus nuolatinis, pavyzdžiui – apsauginės plėvelės yra keičiamos reguliariai, todėl faktas, kad ir nuolatinių išlaidų teks patirti. Kur geriausia būtų pirkti visus telefonų priedus?

Kaip jau teigėme – visa tai galite įsigyti tame pačiame salone kur pirkote ir savo telefoną, tačiau reikėtų paminėti visus minusus. Pirmiausia, kainos atžvilgiu jūs tikrai pralaimite, nes tokie salonai šių priedų antkainius užkelia kaip reikiant. Taip pat verta pastebėti, kad įvairių priedų pasiūla čia yra labai maža – įsigiję telefoną, kartais pirkėjai tame pačiame salone negali gauti norimo dėklo ar kitų priedų, todėl tenka laiką gaišti kažkur kitur. Perkant įprastuose salonuose, galite gauti nekokybiškus priedus už nemažą kainą.

Perkant internetu, jūs laimite visais atžvilgiais. Svarbiausia yra kaina – internetu įvairius dėklus, apsaugines plėveles galite įsigyti žymiai pigiau. Tai reiškia, kad jūsų nuolatinės išlaidos gali būti akivaizdžiai sumažinamos. Kas liečia kokybę, tai čia ji nepriekaištinga – internetu prekiaujantys pardavėjai gali pasiūlyti itin kokybiškų gaminių, kurių patvarumu tikrai nesiskųsite. Verta pabrėžti, kad įvairūs dėkliukai telefonams čia yra pateikiami kategorijomis pagal telefono modelį, todėl jeigu dairotės internete, tai nemaža tikimybė, kad neteks nervintis neradus tai ko jums reikia. Kokybės ir kainos santykis čia yra geriausias, tuo labiau, kad kai kurie pardavėjai gali pasiūlyti ir kitų privalumų – didesnius kiekius už mažesnę kainą. Paprastame salone už vieną apsauginę plėvelę galite sumokėti tiek, kiek internete sumokėtumėte už kelias.

Nerekomenduotina telefonų priedų ieškoti skelbimų portaluose, nes ten prekiaujantys žmonės dažnai parduoda pigią ir nekokybišką kinišką produkciją, kurios savikaina yra vos ne centai. Tokie priedai yra parduodami pigesnėmis nei rinkos kainomis, o tai reiškia, kad kokybės čia nereikėtų ieškoti.