Lauko poilsio zonai skirti komponentai. Pagal ką rinktis?

Svarstote kokiais būdais poilsio zonai suteikti dar daugiau jaukumo ir tuo pačiu – modernumo? Reikėtų nepamiršti, kad kokybė taip pat turi būti labai svarbi. Lauko suoliukų bei suolų pasirinkimas yra milžiniškas, bet pasak ekspertų, būtina atsižvelgti į tam tikrus niuansus. Kaina dažnai parodo ar verta pirkti tam tikrus gaminius ar ne. Kalbant apie lauko poilsio zonas, suolų pasirinkimas turėtų būti itin atidus. Suoliukai ir suolai turėtų atitikti kelias svarbias taisykles.

Kaina nereiškia, kad poilsio zonai skirti suolai bus aukščiausios kokybės

poilsio zonaiVienu iš kriterijų specialistai įvardija būtent kainą. Matoma, kad privatiems asmenims kainos yra vienokios, tačiau jeigu kalba eina apie didesnio kiekio pirkimą miestui, miesteliui ar kaimui, kaina staigiai išauga. Kai tokie poilsio zonos elementai reikalingi visuomenei, viešieji pirkimai parodo niūrias realijas – neadekvačias kainas. Turėtų būti priešingai – kuo daugiau perkama, tuo mažiau mokama už vienetą. Bet, taip nėra. Dėl to specialistai pataria ieškoti alternatyvų, o viena jų – tokių gaminių pirkimas internetu.

Jeigu suoliukai ar suolai reikalingi kažkokiam parkui, kaina neturėtų būti esminis rodiklis. Trumpai tariant, jeigu gaminys yra ypač brangus, tai tikrai nereiškia, kad kokybė bus aukščiausia. Būtina suprasti, kad aukštos kainos dažnai yra neadekvačios. Jau aukščiau minėta kodėl taip yra. Norint įsigyti tokius komponentus, internete galima apžvelgti gamintojų pasiūlymus. Akivaizdu, kad kiekvienas jų nustato skirtingus įkainius, o pagal tai ir reikėtų rinktis pardavėjus.

Aiškiau kalbant, jeigu matote, kad vienur suoliukų kainos yra labai aukštos, o kitur mažesnės, tai nereiškia, kad pigiau kainuojantys gaminiai bus prastesnės kokybės. Turėkite galvoje, kad sutilpus į kainą, galėsite išvengti viešojo pirkimo konkurso, jeigu esate biudžetinė ar valstybinė įstaiga.

Kas liečia kitus kriterijus perkant šiuos komponentus lauko poilsio zonai, svarbu atkreipti dėmesį  į tai, iš ko viskas pagaminta. Lauko poilsio zonos pasižymi tuo, kad tam tikrais metų laikais kaupiasi drėgmė, vasaros karštos, tad dėl šių priežasčių gali atsirasti defektų. Specialistai rekomenduoja rinktis betoninius ar panašius gaminius, nes jie tarnaus gerokai ilgiau ir bus labiau atsparūs kenksmingoms orų sąlygoms.