Medines durys – kokybė ir ilgaamžiškumas

medines durysGalime rinktis iš gausybės įvairių siūlomų durų. Jos gali būti pagamintos iš labai įvairių medžiagų, tad kiekvienu atveju tikrai galėsite atrasti tokius pasirinkimus, kurie galėtų geriausiai pasiteisinti. Vienas populiariausių pasirinkimų – tai medines durys, kurios iš tiesų gali puikiai pateisinti kiekvieno lūkesčius.  Durys iš medienos yra naudojamos jau daugybę metų, ir per šį laikotarpį įsitikinta, kad tokia pasirinkimo galimybė gali būti tikrai labai palanki. Taigi, kodėl verta rinktis medines duris?

Natūralumas

Medines durys yra gaminamos iš natūralių medžiagų, ir šiandien tai yra svarbu daugumai mūsų. Neretais atvejais yra ieškoma ekologiškos produkcijos, kuri būtų nekenksminga aplinkai ir žmogui, tad tokia pasirinkimo galimybė gali būti tikrai labai palanki. Mediena leidžia natūraliai cirkuliuoti orui, o tai reiškia, kad namus vėdinti teks kur kas rečiau.

Šiluma

Šaltuoju metų laiku namuose kartais būna pernelyg šalta, ir tenka pagalvoti apie įvairias galimybes, kurios leistų  užtikrinti didesnę namų šilumą. Taigi, medines durys ir čia gali puikiai pasiteisinti – jos užtikrina kur kas didesnę šilumą namuose, todėl žiemą nereikės rūpintis papildomu šildymu.

Garso izoliacija

Visai nesvarbu, kur gyvenate – mieste ar jo už jo ribų, norima, kad namuose būtų pakankamai tylu. Taigi, tenka pagalvoti apie tai, kaip būtų galima užtikrinti kur kas geresnę garso izoliaciją. Jei nuspręsite pasirinkti medines duris, galėsite būti užtikrinti, kad namuose visada bus pakankamai tylu.

Durų kaina

Medinių durų kaina visada yra labai palanki, tad galite nesibaiminti, kad šios durys jums gali kainuoti pernelyg brangiai. Lyginant su kitų durų kainomis, galima teigti, kad medines durys kainuoja pakankamai pigiai, taigi, tikrai neretai galima sau leisti įsigyti būtent tokias duris.

Estetika

Galite rinktis iš gausybės siūlomų medinių durų modelių, ir visuomet galėsite atrasti tokias duris, kurios jums patiktų labiausiai. Pardavėjų internetinėse svetainėse rasite iš tiesų nemažai medinių durų pavyzdžių, tad galėsite nuspręsti, kurios jų gali geriausiai pateisinti jūsų lūkesčius. Rinktis tikrai visada yra iš ko, todėl netrukus galėsite nuspręsti, kokias duris rinktis palankiausia.

Ilgaamžiškumas

Svarbu yra ir tai, kad šios durys tarnauja tikrai ilgą laiką. Galite nesibaiminti, kad greitu metu senas duris teks pakeisti naujomis, nes tai nėra tiesa. Šiuolaikinės durys, pagamintos iš medienos, tarnauja tikrai ilgą laiką, tad galite būti tikri, kad jums greitu metu neteks svarstyti apie senų durų keitimą naujomis.