Mezoterapija – kas tai?

Gyvename laikais, kai didžiąją dalį mažesnių ar didesnių kūno trūkumų ar defektų galima pakoreguoti, kreipusis į tikrus savo srities profesionalus. Pastaraisiais metais visame pasaulyje itin išpopuliarėjo mezoterapija, kartais vadinama tikrąją prancūzių grožio paslaptimi. Šiame straipsnyje, paaiškinsime, kokia tiksliai tai procedūra ir kokių pokyčių galima tikėtis ją atliekant reguliariai.

Visų pirma, mezoterapija – tai nechirurginė kosmetinė procedūra, skirta sutvarkyti įvairias problemines kūno vietas – nuo veido ar kaklo odos iki celiulito ar papildomo svorio sankaupų. Ji atliekama į kūną įleidžiant injekcijas, į kurių sudėtį įeina patvirtinti medikamentai, vitaminai ir mineralai.

MezoterapijaKodėl ši procedūra taip mėgstama ir vis dažniau įtraukiama į grožio ar medicinos įstaigų pasiūlą? Pirmiausia, mezoterapija yra pakankamai neskausminga procedūra, kadangi prieš ją reikiamos kūno zonos patepamos kremais, turinčiais anestetikų.  Taip pat, po procedūros nelieka randų. Vis dėlto, galima tikėtis didesnio ar mažesnio patinimo ar lengvo žaizdotumo, tačiau jie greitai pranyksta. Patogu ir tai, jog po procedūros visai nereikia gultis į gydymo įstaigą ir praleisti bent vieną darbo dieną – po mezoterapijos seanso pacientai tiesiog išeina namo, lyg būtų užsukę pasidaryti eilinės manikiūro ar antakių dažymo procedūros.

Kiek procedūrų reikia, norint pamatyti rezultatus? Tai priklauso nuo pasirinktos kūno tobulinimo srities. Norint pastebėti apimčių sumažėjimą, teks atlikti 2-4 procedūras 2-4 savaičių laikotarpyje. 3-4 procedūrų prireiks mažinant celiulito matomumą. Tiesa, čia verta paminėti, jog būtent šioje srityje mezoterapija yra mažiausiai veiksminga – ji gali padėti kovojantiems su vidutinio matomumo celiulitu, tačiau ryškaus visiškai neįveiks. Po keturių veido injekcijų (atliktų 2-3 savaičių laikotarpyje) galima pamatyti reikšmingų pokyčių veido ir kaklo srityse. Beje, būtent ši mezoterapijos procedūra yra pati populiariausia ir suteikianti didžiausių rezultatų.

Taigi, sparčiai populiarėjanti mezoterapija gali būti vienas iš geriausių pasirinkimų, jeigu vis dėlto nusprendėte tobulinti savo išvaizdą. Ji tiks tiek veidui ar kaklui, tiek apatinės kūno dalies gražinimui. Patogu tai, jog beveik nejausite skausmo ir jau kitą dieną galėsite grįžti į darbą ir kasdieninį savo gyvenimą.