Naudotos gitaros – prasčiausias pasirinkimas naujokams

gitarosKokybiškos gitaros įsigijimas yra vienas pagrindinių žingsnių pradedantiems muzikantams. Dauguma pradeda nuo naudotų instrumentų, nors iš tikrųjų visi specialistai tvirtina, jog toks pasirinkimas pamokoms ne tik kad nepadės, bet ir pakenks. Naudotos gitaros yra išderintos, jas sunkiau sustyguoti taip, kaip turėtų būti. Verta pabrėžti, kad internetu kokybišką ir reikalingos kategorijos gitarą galite įsigyti neišleidę daug pinigų. Yra nemažai muzikos instrumentų parduotuvių, kurios naujokams turi ką pasiūlyti, todėl ir jums siūlytume nesidairyti į naudotus gaminius – juk kaina realiai nėra per daug besiskirianti.

Naudotų gitarų pirkimas pasižymi tuo, kad nereta pardavėjai įsiūlo žmonėms gana ne kokius variantus – gitaros jau būna kaip reikiant naudotos, todėl stygų suderinamumas tampa labai sudėtingas. Kartais nuotraukose tokie pardavėjai nenurodo visų defektų – skelbime gali atrodyti, kad perkate vos ne naują gitarą, o gavus ją į rankas paaiškėja, kad ji yra vos ne tokia, kad jau nebegalima jos naudoti. Pagrindinis skirtumas yra būtent kaina – ar jūs siekiate įsigyti gitarą vos tik keliais eurais pigiau? Juk naudoti gaminiai už tokią kainą ir yra praduodami – dauguma skelbimų rodo, kad pardavėjai siūlo tokias kainas, kurios realiai net nepadeda sutaupyti – numetami keli eurai, bet pridedama tokia pat suma už pristatymą.

Perkant iš elektroninių parduotuvių, gitaros dažniausiai yra pristatomos nemokamai. Čia svarbiausia tai, kad jūs vos kelis eurus daugiau išleidę, galite įsigyti naują ir niekada nenaudotą gitarą su garantija, kad jis bus kokybiška. Naujos gitaros naudojimas bus patogus – stygos lengvai bus suderinamos ir visai nesvarbu ar pirksite akustinę, ar klasikinę, nes viskas yra lygiai taip pat. Internetu gitaras reikėtų pirkti iš geriausių el. parduotuvių. Jose rasite ir visus reikalingus gitaros priežiūros reikmenis.

Tose pačiose el. parduotuvėse jūs galite įsigyti ir būtiniausius gitaros priedus – valymo priemones, dėklus, krepšius ir t.t. Gitarų pirkimas iš specializuotų muzikos instrumentų parduotuvių yra turbūt vienintelis geras pasirinkimas, nes tik čia kainos bus mažiausios, pristatymas greitas, o kokybė stebinanti. Tuo labiau, kad visada galite prieš pirkdami konsultuotis su tikrais specialistais dėl pasirinkimo.