Ne visiems greitieji kreditai yra prieinami

kreditaiGreitųjų paskolų teikėjai ir kiekviena unija jau nebeišduoda kreditų taip kaip norėtų vartotojai – jie pradėjo atsakingiau žiūrėti į paskolų išdavimą, nes gręsiančios baudos tikrai jiems nesukelia jokios motyvacijos. Svetainė susijusi su refinansavimo patarimais pateikia gana naudingos informacijos, o taip pat ir įžvalgų apie greitųjų paskolų rinką. Kiekvienas besidomintis paskolomis, pirmiausia turėtų skirti laiko įstatymų skaitymui, o šiuo atveju kiekvienam turėtų būti aktualus vartojimo kredito įstatymas, nes būtent jis reguliuoja visą tvarką. Pažeidus įstatymą, kreditų bendrovės gauna baudas bei įspėjimus, o surinkus pakankamą kiekį įspėjimų, galima netekti ir licencijos – viena bendrovė ją jau prarado. Kas liečia vartotojus, tai jiems labiau domėtis reikėtų ir mokumo vertinimo nuostatomis, nes šitaip bus lengviau suprasti kodėl kreditorius neretai atsisako skolinti pinigus tam tikriems asmenims.

Pirmiausia, jeigu jūs gaunate nedideles pajamas, kurias turite skirti ir kitų kreditų padengimui, tai pirmiau jums  reikia paskaičiuoti kiek jūs tų pajamų skiriate minėtoms įmokoms. Jeigu tai daugiau negu 40 procentų pajamų sumos, vadinasi jūs daugiau skolintis jau nebegalite – pateiksite paraišką, o bet kuri kredito bendrovė bus priversta atsisakyti suteikti jums kreditą. Taip yra todėl, kad minėtose nuostatose yra toks reikalavimas peržiūrėti kiek pajamų asmuo skiria kitoms paskolų įmokoms. Jeigu viršysite tą sumą arba viršysite su nauju kreditu, jūs vis tiek negalėsite skolintis. Naujo kredito įmokos irgi negali viršyti bendros sumos, tad jums tektų skolintis mažesnę sumą, jog susidarytų mažesnės įmokos.

Norintiems pasiskolinti pinigų dabar reikia kruopščiai žiūrėti į savo pajamas, nes jas vis tiek kreditorius patikrins. Jeigu norite išvengti neigiamo atsakymo, jums reikia peržiūrėti ir kredito reitingą. Jeigu jis blogas, tai bet kokiu atveju skolinti nebegalėsite. Padidinti šansus gauti paskolą jūs galite paprastais būdais t.y. papildomomis tvariomis pajamomis. Tai gali būti kažkokia papildoma veikla, iš kurios jūs gaunate pajamas. Aišku, tos pajamos turi būti apskaitomos ir už jas būtina mokėti mokesčius – nelegalios pajamos tikrai nėra priskaičiuojamos prie bendros gaunamų tvarių pajamų sumos. Visada turite patys tinkamai įvertinti riziką bei savo galimybes.