Nema 17 varikliuko pritaikymas ir įsigijimas

nema 17Šiuo metu 3D spausdintuvų era dar tik įsibėgėja – jais jau galima atsispausdinti ne tik smulkius daiktus, tačiau netgi ir namus, automobilio detales ar net ginklus. Šie spausdintuvai dabartiniais laikais pasitarnauja ir medicinos srityse – jau buvo spaudoje minėta, jog net su tokiais spausdintuvais buvo sukurti tiek stuburo slankstelių implantai, tiek ir kitos gyvybiškai reikalingos konstrukcijos. Šių spausdintuvų naudojimas išplito visame pasaulyje, tačiau problema tame, jog nėra tiek daug taisyklų, kurios juos remontuotų esant kažkokiems gedimams. Įprastai 3D spausdintuvai naudoja žingsninį variklį, kuris ir yra dažniausia gedimų priežastis.

Naujausi 3D spausdintuvai naudoja Nema 17 variklį, kuris yra be galo pigus. Dabar šiuos varikliukus galima įsigyti ir internetu – jų pilna įvairiose elektronikos prekėmis prekiaujančiose el. parduotuvėse. Jeigu domitės šių varikliukų panaudojimo galimybėmis, tai turėtumėte žinoti, kad juos naudoja ir įvairių CNC staklių gamyboje. Šiuos varikliukus galima pritaikyti ir kitiems tikslams – tiesiog pasidomėkite internete.

Kas liečia šių varikliukų įsigijimą, tai būtina pabrėžti, kad juos reikia pirkti tik žinomose internetinėse parduotuvėse, nes vis dėlto – yra daug nepatikimų prekybininkų, kurie parduoda šlamštą. Tai reiškia, kad norint išvengti nekokybiško varikliuko įsigijimo, būtina rinktis tik patikimas internetines parduotuves. Jas jūs rasite per paieškos sistemas.

Naudodamiesi internetu, tiesiog veskite ne parduotuvės pavadinimą, o būtent varikliuko tipą. Tai reiškia, kad per internetinę paieškos sistemą jums reikia suvesti „Nema 17“ ir viskas. Tada jūs gausite sąrašą el. parduotuvių, kurios galės pasiūlyti šiuos gaminius. Jie kainuoja vos keliolika eurų ar net pigiau. Šių varikliukų yra visokiausių, todėl kainos ne visur bus vienodos.

Norint sutaupyti, verta atkreipti dėmesį į pardavėjų pasiūlymus – jums reikia rinktis tas el. parduotuves, kurios taiko akcijas – už didesnį kiekį mokama mažiau. Trumpai tariant, tiesiog rinkitės didesnius šių varikliukų kiekius ir tada gausite papildomą nuolaidą įsigijimui. Šie varikliukai pristatomi kaip ir kitos įprastos prekės – per kurjerius arba per Lietuvos pašto tarnybas. Nema 17 variklį turite pirkti iš patikimų parduotuvių, o ne kiniškų prekyviečių.