Nuolat sunkėjantys Regitros egzaminai

Visiems puikiai žinoma, kad vairuotojo pažymėjimą niekad nebuvo lengva gauti. Vien tam, kad galėtumėte bandyti laikyti reikiamus valstybinius egzaminus, iki tol dar turite praeiti galybę įvairiausių sveikatos patikrinimų, testų. Ir tik tuomet, surinkus atitinkamas pažymas ir patikrinimus, galite bandyti registruoti į valstybinius egzaminus VĮ Regitroje. Norint gauti atitinkamos kategorijos vairuotojo pažymėjimą dažniausiai reikia išlaikyti du egzaminus, nors yra ir išimčių, kai užtenka vos vieno (pavyzdžiui norint įgauti teisę vairuoti AM kategorijos transporto priemones). Kad ir kaip bebūtų, egzaminus iš pirmo laiko išlaiko tik labai maža dalis egzaminuojamųjų. Taip pat, tam, kad galėtumėte laikyti šiuos egzaminus, kiekvieno egzamino pradžioje reikia susimokėti tam tikrą valstybės numatytą mokestį, o jeigu egzaminus išlaikysite, papildomai dar teks paploninti kišenes ir sumokėti už vairuotojo pažymėjimo gamybą ar net pristatymą į Jūsų namus.

Išvengti didelių išlaidų galima paprastai – puikiai pasiruošiant šiems egzaminams. Taip pat labai svarbu pasitikėti savimi, patikėkite, tai padeda. Pati VĮ Regitra labai dažnai atnaujina savo egzaminų tvarką, bei įvairias sąlygas. Pavyzdžiui, nuo praeitų metų rugsėjo atsisakyta atlikinėti specialiuosius manevrus įmonės aikštelėje, vietoj to, jie perkelti į realaus eismo sąlygas. Taipogi dažnai keičiasi ir teorijos egzaminas, į jį įeinantys klausimai, egzamino tvarka ir daugybė kitų niuansų. Kaip paprastam žmogui žinoti visus šiuos atsinaujinančius dalykus? Visa laimė, kad šiais laikais turime tokias svetaines, kaip KETegzaminas.lt ir galime ne tik sekti visas naujienas apie besikeičiančią egzaminų tvarką, bet ir pasisemti naujų žinių. Niekad nepatingėkite perskaityti su tuo susijusias naujienas, nepatikėsite, kiek visa tai gali Jums pagelbėti.

Taigi, nesvarbu, jeigu labai norite įgauti teisę vairuoti ir kuo greičiau gauti savo vairuotojo pažymėjimą, skubėti nėra kur. Vairavimas yra vienas iš tų dalykų, kuriame tobulėti niekada nevėlu, todėl geriausia yra investuoti pakankamai laiko į savo įgūdžių bei žinių tobulinimą, kad kai pagaliau išlaikysite reikiamus egzaminus ir gausite vairuotojo pažymėjimą, iš tikrųjų saugiai ir užtikrintai jaustumėtės vairuodami kelyje.