Paskolos dar geresnėmis sąlygomis

paskolosNorėtumėte gauti būsto paskolą, kurios palūkanos nebūtų didelės? O gal tiesiog skolinatės kažkokiems poreikiams? Dabar skolinimosi platformų Lietuvoje yra ne viena. Alfacredit.lt pabrėžia, kad mūsų šalyje greitųjų kreditų įmonės jau nebeužima visos rinkos – sparčiai auga naujos bendrovės, kurios kuria specialias sistemas, leidžiančias finansavimą gauti iš kitų asmenų. Padidėjusi konkurencija ypač verčia mažinti palūkanų normą – tik tokiu būdu galima pritraukti naujų klientų. Minėtos sistemos gali padėti kiekvienam žmogui, kuris turi tinkamą pajamų šaltinį. Tai nereiškia, kad prasiskolinę ir nemokūs asmenys gali bandyti gauti paskolas iš minėtų skolinimosi platformų – joms taip pat yra taikomi apribojimai.

Norintiems gauti nemažą sumą, šiuo metu yra galimybė skolintis iki 15 tūkstančių eurų penkeriems metams. Tokią sumą gali paskolinti viena kitą didžiausių greitųjų kreditų įmonių, o taip pat ir minėtos finansavimo sistemos gali padėti tokiu klausimu. Tos sistemos leidžią tokią sumą gauti tik tiem, kurie pagal įstatymus atitinka visus reikalavimus. Būtent ir šioms sistemos yra taikomi tie patys vartojimo kredito įstatymo keliami reikalavimai. Palūkanos šiose sistemose yra mažos, tuos labiau, kad kiekvienas besiskolinantis gali pats nustatyti norimą palūkanų normą. Šiose sistemose gauti paskolą iki 15 000 eurų galima ir be užstato, bet turto įkeitimas dažniausiai yra didesnis garantas gauti tokią sumą internetu.

Kalbėdami apie reikalavimus, turime galvoje, kad šių sistemų įkūrėjai privalo laikytis ir mokumo vertinimo nuostatų. Pavyzdžiui, jiems reikia tikrinti asmenų kredito reitingą bei istoriją. Taip pat jiems būtina įvertinti ir gaunamas pajams su patiriamomis nuolatinėmis išlaidomis. Šios sistemos veikia gana paprastu principu – jos skolina ne savo pinigus, o kitų žmonių. Tie žmonės yra tiesiog investuotojai, kurie investuoja į privačias paskolas. Kiekvienas toks investuotojas pats nustato kokią sumą jis nori investuoti, o jeigu nenori – gali apskirtai nekišti nei cento į kažkurią paskolą, kuri gali atrodyti rizikinga. Tokiu būdu yra apeinami ir įstatymai – fiziniai asmenys legaliai gali teikti paskolas, nes jie patys tų pinigų neskolina – jie perveda juos bendrovei, o ta bendrovė, turėdama licencijas, skolina visiškai teisėtai.

Šaltinis: Megacredit.lt