Paskolos dirbantiems užsienyje ne visada išduodamos

paskolos dirbantiems uzsienyjeGyvenate kitoje šalyje, bet retkarčiais grįžtate į Lietuvą? Paskolos dirbantiems užsienyje išduodamos tam tikrai atvejais, tačiau jeigu tik tokiu būdu norite spręsti finansinius sunkus, tuomet reikėtų plačiau tuo pasidomėti. Dirbantys užsienyje yra priskiriami prie tam tikros asmenų grupės. Jų kreditingumas vertinamas kiek kitaip, o taip pat atsižvelgiama kiek laiko jie būna mūsų šalyje. Jeigu jus domina skolinimasis iš paskolų bendrovių, tuomet tiesiog reikėtų kruopščiai pasidomėti vyraujančiais įstatymais. Tikrai nebus taip, kad dirbantys užsienyje lengvai gaus kreditus Lietuvoje veikiančios paskolų bendrovėse. Jos turi ir vidines taisykles, kurios kartais yra dar griežtesnės.

Paskolos dirbantiems užsienyje nenoriai išduodamos daugelyje bendrovių

Kadangi kredito įstaigos turi teisę pačios nustatyti vidinę tvarką, jos dažniausiai nurodo, kad asmuo turi gyventi Lietuvoje. Tai reiškia, kad tik jūsų darbas gali būti kitoje šalyje. Jeigu gyvenate ir dirbate svetur, tuomet vargu ar kuri nors paskolų bendrovė ims ir skolins jums pinigus. Visai kita situacija būtų, jeigu jūs tik kartais išvyktumėte į kitą šalį padirbėti, tačiau visada gyventumėte mūsų šalyje. Išvykimo deklaracijos pateikimas yra viena iš priežasčių kodėl galite negauti paskolos. Paskolų bendrovės, norinčios išduoti paskolas, pirmiausia turi įvertinti riziką. Jos tai padaro tikrindamos asmenų deklaruotas gyvenamąsias vietas.

Ne visos paskolų bendrovės skolina pinigus užsienyje gyvenantiems lietuviams. Nesvarbu, kad turite Lietuvos pilietybę – tai niekaip nepadės jums gauti finansavimo Lietuvoje. Dažna kreditorių keliama sąlyga – asmuo turi būti nuolatinis LR gyvenantis asmuo.

Kreditus gauti gali tik tie, kurie gali juos grąžinti laiku

Taipogi verta suprasti, kad paskolų bendrovės, kurios teikia kreditus, turi vadovautis atsakingo skolinimo principais. Jie numato, kad paskolas išduoti galima tik tuomet, kai aiškiai matoma, jog asmuo pajėgs tą skolą grąžinti. Paskolos dirbantiems užsienyje gali būti neišduodamos, jeigu nėra matoma, kad tokie asmenys gauna pajamas. Tiesiog kreditoriai turi naudotis specialiomis informacinėmis sistemomis, jog būtų įsitikinta, kad asmuo gauna pajamas. Paskolos dirbantiems užsienyje neretai dėl to ir neišduodamos, nes kreditoriai negali įsitikinti ar asmuo tikrai gauna pajamas svetur.

Atnaujinta 2019 m.

Kreditai dirbantiems užsienyje

Teko ne kartą susidurti su problemomis, kuomet kreditoriai nenori skolinti pinigų? Būtina žinoti, kad kreditai dirbantiems užsienyje retai kada išduodami, o jeigu jie ir suteikiami, vadinasi pasitaiko specialių išimčių. Tai nereiškia, kad išimtys bus taikomos ir jūsų atveju. Jeigu negavote paskolos, vadinsi kažkas negerai yra su jūsų situacija. Kredito įstaigos be reikalo paskolų paraiškų neatmeta. Jeigu matomos priežastys ir rizikos veiksniai, jūs paskolos negalėsite gauti. Dirbantys užsienyje dažniau susiduria su tokiomis problemomis nei tie, kurie gyvena ir dirba Lietuvoje. Tai logiška, kad nes užsienyje dirbantys ir gyvenantys asmenys neatitinka daugiau reikalavimų. Kaip bebūtų, kredito išdavimo sąlygomis būtina domėtis atidžiai.

Dažniausiai kai kurie klientai nesidomi kokios taisyklės taikomos finansų įstaigose. Jie tiesiog renkasi pirmus pasitaikiusius pasiūlymus ir tiek. Tačiau, verta žinoti, kad kreditai dirbantiems užsienyje neišduodami dar ir dėl to, kad kai kurie asmenys pajamas gauna ne eurais, o kita valiuta. To nenori daugelis paskolų teikėjų. Viskas paaiškėja kreditingumo vertinimo metu. Jeigu norite gauti paskolą, geriausia būtų, jog visos jūsų pajamos būtų gaunamos eurais. Taip pat nepamirškite, kad tą pajamų gavimą teks įrodyti.

Renkantis paskolų teikėją, būtina atsižvelgti į visas jos iškeltas sąlygas. Jeigu bus bent vienos taisyklės nesilaikymas ar sąlygos neatitikimas, kreditorius atmes kredito paraišką ir tiek. Norint sėkmingai gauti kreditą vartojimo poreikių tenkinimui, asmuo turi gyventi Lietuvoje, gauti tvarias pajamas bei negali būti pradelsę įmokų kitoms įstaigoms ar bendrovėms. Tiesiog asmuo turi būti patikimas.

Kiekvieno kliento patikimumo lygį kreditoriai įvertina ieškodami informacijos specialiuose registruose. Štai, tvarių pajamų suma, kurią gauna asmuo, gali būti matoma ir SODROS duomenų bazėje. Taip pat asmuo tokias pajamas turi gauti tam tikrą laiką – dirbantys pagal darbo sutart pajams turi gauti bent keturis mėnesius iš eilės. Dirbantys savarankiškai pajamas turi gauti gerokai ilgesnį laiką. Na, o tie, kurie pajamas gauna iš investavimo veiklos, gali sulaukti ir neigiamos atsakymo, jeigu nebus nustatytas pajamų tvarumas bei kiti svarbus reikalavimai.