Paskolos sukčiams vis sunkiau prieinamos

paskolosPaskolų gavėjai turėtų sunerimti, nes kreditus suteikiančios įmonės dabar privalo griežčiau kontroliuoti paskolų išdavimo tvarką. Jeigu pamenate tuos laikus kai paskolas internetu gauti galėjo bet kas, vadinasi turite dabar tuos laikus pamiršti – jie gerokai pasikeitę. Kreditų bendrovės dabar yra kaip reikiant spaudžiamos ir joms tenka imtis priemonių ne tik mokumo vertinimo, be ir tapatybės nustatymo metu. Anksčiau kredito paraišką pateikęs asmuo jį gaudavo vos tik paraiška būdavo patvirtinama, o dabar to jau nepakanka. Kredito paraiška bus patvirtinta tik tokiu atveju, jeigu kreditorius tinkamai įsitikins, kad paraiškoje nurodytas asmuo patiekė paraišką. Tuo siekiama išvengti apgavysčių, kuomet yra pasisavinami kitų asmenų duomenys ir iš jų bandoma pasipelnyti imant paskolas.

Kreditorius, kuris gauna kredito paraišką, turi įsitikinti, kad ją pateikė ne kitas asmuo, o būtent tas, kuris nurodytas kredito paraiškoje. Tai reiškia, kad kreditų bendrovės tinkamai privalo įvertinti visą riziką ir įsitikinti, kad čia nėra jokių suktybių. Dažniausiai kreditų bendrovės dabar skambina paraišką pateikusiems asmenims ir užduoda kelis klausimus. Kartais to pakanka, jog būtų nustatoma, kad paskolos paraišką pateikė ne tas asmuo. Pavyzdžiui, jeigu kredito paraiškoje nurodomas moters vardas ir pavardė, o nurodytu numeriu paskambinus atsiliepia vyras, faktas, kad kredito bendrovė jau įtars, kad yra naudojamasi kitos asmens duomenimis. Visai nesvarbu, kad galbūt būsite sugyventiniai – jūs tokiu būdu galite įklimpti į bėdą, nes tai bus laikoma sukčiavimu.

Dažnai pasitaiko atvejų, kad ne tik klientai sukčiauja – būna tokių kreditorių, kurie taip pat bando įvykdyti kelias aferas. Pavyzdžiui, kai kurie kreditoriai tik apsimetinėja, kad teikia vartojimo kreditus – jie prašo mokesčių už duomenų nagrinėjimą, o tie mokesčiai būna nemaži. Aišku, jie nieko netikrina ir tiesiog pasiima klientų pinigus sakydami jiems, kad kreditas nebus suteiktas.

Nemaža dalis asmenų vis dar nesupranta kodėl kai kurios paskolų bendrovės nenori turėti reikalų su jais, bet čia paaiškinti viską galima paprastai – jūs esate nemokus arba prasiskolinęs, neturite pajamų arba jūs pajamos yra per daug mažos.