Paskolos turintiems įsipareigojimų. Ar galima tikėtis?

paskolos turintiems isipareigojimuJeigu galvojate, kad gauti kreditą šiais laikais yra neįmanoma turint bedarbio statusą, vadinasi smarkiai apsirinkate. Yra šiokios tokios išimtys, kurios leidžia pasinaudoti galimybe gauti paskolą. Paskolos turintiems įsipareigojimų retkarčiais yra suteikiamos, tačiau tokios išimtys pasitaiko labai retai. Norint bedarbiui pasiskolinti pinigų, jam reikia pateikti visus duomenis apie save, o taip pat įrodyti, kad visą sutarties galiojimo laiką jis gaus reikalingą pajamų sumą. Ta suma turi būti tokia, kad būtų galima patenkinti visus vartojimo poreikius ir tuo pačiu mokėti naujos paskolos įmokas. Jeigu jūsų pajamos nebus didelės, vadinasi niekas jums nepadės – kredito išduoti neturės teisės jokia vartojimo paskolų bendrovė.

Kredito įstaigos nurodo, kad paskolos turintiems įsipareigojimų dažniausiai nėra siūlomos ir nuo tokių asmenų neretai atsiribojama visai. Kai kurios įmonės, vos tik pamačiusios, kad asmuo turi bedarbio statusą, atmeta kredito paraišką ir tiek. Matote, jeigu paskolą suteikiama neatsakingai, tuomet kredito įstaigos laukia nemalonios finansinės bėdos – jai gali būti skiriama milžiniška bauda ir ne tik. Dėl tokių priežasčių kredito bendrovės neori rizikuoti su bedarbiais. Tuo labiau, kad bedarbiai asmenys yra labai rizikingi.

Paskolos turintiems įsipareigojimų nenoriai suteikiamos dėl to, kad vien jau pajamos daug ką apie juos pasako. Jų pagrindiniai pajamų šaltiniai yra susiję su gaunamomis pašalpomis. Pašalpos jokiu būdu negali būti laikomos tvariomis pajamomis ir tai pabrėžiama mokumo vertinimo nuostatuose. Jų laikytis yra privalu.

Bedarbiai asmenys taipogi turi žinoti, kad daugelis kredito bendrovių gali tikrinti mokumą individualia tvarka. Tai reiškia, kad jeigu gaunate pajamas iš kažkur kitur, tuomet jums teks pateikti visus įrodymus, kad iš tiesų jas gaunate. Tai turi būti legalios pajamos. Jeigu jūs uždirbinėjate pinigus nelegaliais būdais, tuo labiau – jų neapskaitote pagal įstatymus, vadinasi jūs paskolos gauti negalėsite. Tiesiog kreditoriai negalės nustatyti tų pajamų tikrumą ir šaltinius. Jie nematys ar tikrai tas pajamas gaunate, kaip teigiate.

Turite suprasti, kad paskolos turintiems įsipareigojimų dažniausiai yra nesuteikiamos, o jeigu ir pasitaiko išimtys, tai jos būna labai retos.