Popieriniai maišeliai siuntų pakavimui

popieriniai maiseliaiSiuntų supakavimui popieriniai maišeliai yra vienas geriausių pasirinkimų, nes vis dėlto – jie ir pigūs, ir patogūs naudojimui. El. parduotuvių turėtojams toks pasirinkimas yra vienas geriausių, nes dabar tuos maišelius galima įsigyti daug pigiau perkant juos dideliais kiekiais. Tiekėjai popierinius maišelius siūlo įvairiausiais dydžiais bei spalvomis, tačiau reikėtų akcentuoti ir tai, kad ant tų maišelių labai lengva uždėti ir logotipus – daugelis spausdinimo paslaugas teikiančių bendrovių noriai imasi darbo ženklinant pakuotes, o ypač  – tokius maišelius. Tad, jeigu norite, kad jūsų prekės gavėjus pasiektų tvarkingai ir saugiai, siūlytume rinktis būtent popieriniu maišelius.

Žinoma, nereikia pamiršti, kad popieriniai maišeliai gali būti ne itin tinkami tam tikrų prekių pakavimui. Tai reiškia, kad itin didelio svorio prekes tokiuose maišeliuose pakuoti būtų nelabai gerai – jie plyštų. Tam dažniausiai pasitelkiamos papildomos pakavimo medžiagos, kurios padeda sutvirtinti pakuotę. Trumpai tariant, jeigu naudosite popierinius maišelius sunkių ir pažeidžiamų siuntų pakavimui, tai iš išorės neprošal būtų klijuoti ir lipnią juostą. Tiesiog, kai supakuojate kažkokią prekę, tai aplink ją geriausia būt apklijuoti ir lipnią juostą – taip būtų sutvirtinamas paviršius ir gabenimo metu neatsirastų jokių nereikalingų pažeidimų.

Jeigu siuntų maišeliai naudojami ir dūžtančių prekių pakavimui, tai iš vidaus apsauga taipogi būtina pasirūpinti. Tam geriausia naudoti dabar populiarų burbulinį popierių. Tai yra poliesterio popierius su oro burbulais, kurie saugo daiktus nuo įvairių smūgių. Tad, geriausia būdas supakuoti prekę taip, jog ji būtų saugi gabenimo metu tai – vynioti iš vidaus burbuliniu popieriumi, tada įdėti į popierinį maišelį ir tą maišelį apvynioti su lipnia juosta. Tiesa, prieš vyniojant lipnią juostą, iš anksto apsirūpinkite adresu – uždekite baltą lapelį ir tik tada naudokite lipnią juostą. Juosta turi būti permatoma, jog matytųsi adresas.

Popierinius maišelius dabar siūloma įsigyti internetinėse pakavimo medžiagų parduotuvėse. Ten prekiauja tiekėjai, tačiau tai nereiškia, kad tie maišeliai bus su dideliu antkainiu. Pirkite juos didesniais kiekiais ir tada galbūt sumažės kaina už vienetą. Tiesiog, kuo daugiau pirksite, tuo tie maišeliai jums kainuos pigiau.