Populiariausi vyriški aksesuarai

Kiekvieno vyro garderobe galima rasti pačių įvairiausių aksesuarų: odines vyriškas rankines, diržus, pinigines, odines pirštines ir kitų stilingų detalių.

Norint sukurti savo originalų stilių, tikrai nereiks daug išlaidauti, užteks turėti keletą komplektų rūbų, kurių dėka galite sukurti įvairius rūbų derinius ir juos papildyti aksesuarais. Pavyzdžiui, išpildyti aprangos stilių padės stilinga odinė rankinė, kuri gali būti pačio įvairiausio stiliaus ir dydžio, permetama per petį arba kuprinės tipo. Būtent odinė kuprinė yra ne tik populiari garderobo dalis, bet ir itin praktiška, ypač reikalinga kasdien, keliaujant, poilsiaujant ar einant į darbą.

odines vyriskos rankines

Kitas svarbus vyriškas aksesuaras – geras kokybiškas odinis diržas. Jis ne tik parodo vyro statusą, bet gali būti puikiu aprangos akcentu. Priklausomai nuo to, kokį stilių pasirinksite – klasikinį ar ekstravagantišką variantą. Odinio diržo sagtis, gali būti pagaminta iš masyvaus kaldinto metalo lydinio, graviruota lazeriu ar atrodanti, lyg juvelyrinis dirbinys.

Odinė piniginė – tai aksesuaras, be kurio nei vienas vyras neįsivaizduoja savo kasdieninio gyvenimo. Pačios populiariausios – tos, kurios patogiai telpa į delną, kur galima susidėti perlenktas kupiūras ir mokėjimo korteles. Dažniausiai renkamasi klasikines, juodos ar rudos spalvos pinigines.

Vairuojantys automobilį ar kitą transporto pramonę, itin mėgsta dėvėti odines pirštines. Jų dėka, galima patogiai vairuoti, neprarandant vairo kontrolės. Tai ypač patogu, esant žemesnei oro temperatūrai.

Tad, jei norite savo mylimam vyrui padaryti malonią staigmeną ar dovanėlę, tai galite drąsiai rinktis praktišką, iš odos pagamintą aksesuarą, kuris bus nešiojamas ne vienus metus. Tikrai verta investuoti, į aukštos kokybės odos gaminius, nes jie yra patvarūs, madingi ir be galo stilingi, norint susikurti savo unikalų aprangos stilių.