Sėmenų aliejų pigiausia gamintis patiems

semenu aliejusKažkur skaitėte, kad linų sėmenų aliejus kaip reikiant pagerina sveikatą? Tai yra tiesa, o svarbiausia – tai patvirtina tiek mokslininkai, tiek gydytojai. Šio aliejaus gydomosios savybės yra akivaizdžios, nes vis dėlto – vien faktas, kad jame yra labai daug omega-3 riebalų rūgščių daug ką pasako. Šį aliejų galima įsigyti patiems arba galima rinktis alternatyvą – spausti jį specialiu presu.

Jeigu jus domina šio aliejaus įsigijimas, tuomet reikės skirti laiko domėjimuisi kur jį pirkti būtų geriausia. Matote, vienur šio aliejaus kaina gali būti didesnė, o kitur – mažesnė. Tas pats liečia ir kokybę. Vieni pardavėjai siūlo prastesnės kokybės sėmenų aliejų, o kiti – kur aukštesnės ir tai atsispindi kainoje. Bet, kaip jau minėta aukščiau, visada galima rinktis alternatyvas.

Šio aliejaus spaudimui naudojami įvairūs presai. Jeigu šį aliejų vartojate jūs ir jūsų šeima, tuomet racionaliau būtų įsigyti buitinį presą ir aliejų spausti patiems. Šio preso kaina nėra didelė – ji siekia vos kelis šimtus eurų. Tai ilgaamžis įrankis, kuriam suteikiama garantija. Renkantis skaičiavimus ir vartojimo pobūdį, šis presas atsipirks tikrai per trumpą laiką. Turėkite galvoje, kad linų sėmenis galite įsigyti dideliais kiekiais, o tai vėlgi – kainą smarkiai numuša žemyn.

Buitiniai presai, kurie naudojami sėmenų aliejui yra universalūs. Tai reiškia, kad tuo pačiu presu galėsite spausti ne tik linų sėmenų aliejų, bet ir kitus augalinius aliejus. Tai tikrai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie šį aliejų vartoja kasdien. Įsigijus šį presą, jūs tikrai sutaupysite nemažai pinigų, nes vis dėlto – paties aliejaus kaina yra gana nemaža.

Klabant apie presų įsigijimą, labai svarbu, jog rinktumėtės kokybišką įrangą. Trumpai tariant, šiais presais įprastai prekiauja žemės ūkio technika prekiaujančios bendrovės. Žinoma, kalba eina ne apie visas. Jums reikėtų internete atsidaryti paieškos sistemas ir ten vesti atitinkamus raktinius žodžius. Pavyzdžiui, suvedus „aliejaus presai“, gausite nuorodas į bendroves, kurios, tikėtina, prekiauja šia įranga. Atsiskaitymas dažniausiai vyksta standartiniu būdu – apmokant sąskaitas el. bankininkystė būdu ir t.t. Pristatymas galimas per kurjerius ar paštomatus – čia jau reikės domėtis atskirai.

Šaltinis: AliejausPresai.lt