Siuntas patikėkite tik patikimiems kurjeriams

siuntosRuošiatės užsiimti prekyba ir dabar skaičiuojate kokios būtų išlaidos pristatant prekes per kurjerius? Nežinote kokią tarnybą pasirinkti? Kurjerių tarnybas dabar pasirinkti galite ir pagal kainas, ir pagal atsiliepimus. Svarbu tai, kad siunta pristatytų sąžiningi ir atsakingi darbuotojai. Internete galima rasti specialias sistemas, kurios leidžia realiuoju laiku matyti visas kurjerių teikiama paslaugų kainas. Tai naudinga dėl to, kad galima pamatyti kas siūlo pigiausias paslaugas. Aišku, nereikėtų galvoti, kad siuntų pristatymas visiems kainuoja vienodai – su verslu yra kiek kitokia situacija.

Jeigu esate el. parduotuvės savininkas arba juo tik būsite, tuomet turėkite galvoje, kad į kurjerių tarnybas turite kreiptis ne kaip privatus asmuo, o kaip verslo atstovas. Nesvarbu, kad prekyba užsiimate kaip fizines asmuo. Kurjerių tarnybos verslo partneriams siūlo gerokai palankesnes pristatymo sąlygas. Tiesiog kainos yra kiek kitokios. Aišku, tam, kad būtų taikomo mažesnės siuntų pristatymo kainos, jūs turėsite įsipareigoti.

Kurjerių tarnybos dažniausiai nurodo, kad norint gauti verslo pasiūlymus ir kainas, reikia sudaryti sutartis. Tai reiškia, kad sudarius sutartį, jūs turbūt įsipareigosite per mėnesį išsiųsti tam tikrą kiekį siuntų naudojantis kurjerių tarnybos paslaugomis. Tik tokiu atveju bus taikoma mažesnė kaina.

Bet, atminkite, kad kurjerių paslaugas galite rinktis ir kaip fizinis asmuo nepaisant to, kad užsiimate komercine veikla, o šiuo atveju – prekyba. Kaip fizinis asmuo galėsite iškviesti kurjerį kada tik norėsite (pagal tvarką), tačiau turėsite mokėti pilną kainą kaip paprastas asmuo. Aišku, ji bu didesnė nei verslui.

Kurjerių tarnybų pasirinkimas yra gana lengvas, nes vis dėlto – Lietuvoje jų nėra labai daug, tad rinktis būtų daug paprasčiau. Aišku, jeigu jus domina siuntų siuntimas per terminalus, tuomet reikėtų pasidomėti kas tuos terminalus turi. Kaip bebūtų, daugelis kurjerių tarnybų turi ir siuntų sekimo sistemas, kuriose galima stebėti siuntos judėjimą t.y. matote kur yra siunta. Aišku, kai kurios įmonės tokių sistemų neturi, tad jeigu ji jums svarbi, apie tai teiraukitės iš anksto.