Skristi lėktuvu yra greičiau ir patogiau

lektuvu skirsti greiciauRenkantis kelionių maršrutą, daugelis žmonių nepagalvoja, kad kai kurios kelionės yra daug pigesnės nei iš tiesų manyta. Čia labiausiai akcentuojami skrydžiai lėktuvu. Pasinaudoję aviabilietų paieška, jūs galite rasti tokių skrydžių, už kuriuos sumokėsite vos vieną kitą eurą. Neretai daug žmonių keliauja ir autobusais, tačiau ne visada tokios kelionės yra pigesnės. Pavyzdžiui, keliaujantiems po Europą neretai siūlomi maršrutiniai reisai per kelias šalis, tačiau dauguma tokių kelionių būna brangesnės nei kai kurie skrydžiai. Labiausiai reikia akcentuoti pigių skrydžių bendroves, nes jos internete pateikia įvairius pasiūlymus, kurie kainuoja kelis eurus. Keliaujant autobusais, kainos visada yra vienodos ir ten jokių akcijų nebūna, todėl skristi lėktuvu apsimoka labiau.

Pagrindinis privalumas keliaujant autobusu yra nebent tas, jog bagažo limitas yra didesnis. Visas bagažas talpinamas vienoje vietoje, kurią jūs nuolatos matote, todėl žinote kas ir kaip elgiasi su jūsų lagaminais. Keliaujant lėktuvu, dauguma žmonių stengiasi viską susitalpinti į vieną rankinį bagažą, todėl tai gali būti viena iš išeičių. Jeigu kelionių metu jūs nesivežate jokios elektronikos bei dūžtančių daiktų, tai net ir bagažo skyriuje jūsų daiktai nenukentėtų smarkiai. Tuo labiau, kad ne visos oro bendrovės turi neatsakingus darbuotojus – netinkamai besielgiantys darbuotojai dažnai yra greitai pagaunami ir išmetami iš darbo. Tad, mitai, kad bagažo skyriuje daiktai yra nesaugūs, vis dažniau yra paneigiami.

Pagrindinis apsektas yra tas, kad skristi lėktuvu yra greičiau, todėl jūsų kelionės trukmė niekaip nedarys jokios įtakos atostogavimui. Pavyzdžiui, keliaujant autobusu, jūs tikrai išvargsite, nes kelionė truks gana ilgą laiką. Žinoma, viskas priklauso nuo pasirinktos šalies.

Norint susirasti pigius bilietus, jums tiesiog reikia naudotis pagrindinėmis ir labiausiai žinomomis bilietų užsakymo sistemomis. Jose yra pateikiami įvairių oro bendrovių pasiūlymai, todėl lengviau susirasite bilietus, kurie kainuotų nedaug. Tokias sistemas jūs internete galite rasti per paieškos svetaines. Ten tiesiog suvedate su pigiais skrydžiais susijusius paieškos terminus ir gausite užsakymų sistemas arba svetaines, kuriose nurodoma visa informaciją apie pigių skrydžių paiešką.